"Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak obchodzi 43. urodziny. Tak zmieniła się od początku kariery - zobacz stare zdjęcia

Agnieszka Woźniak-Starak, popularna dziennikarka i prezenterka obchodzi 15 kwietnia urodziny. Karierę w telewizji zaczynała w Telewizji Polskiej. Dziś związana jest już ze stacją TVN, gdzie prowadzi "Dzień Dobry TVN". Jak zmieniła od początku kariery Agnieszka Woźniak-Starak? Zobacz jej stare zdjęcia!

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak obchodzi 43. urodziny. Jak wyglądały jej początki w telewizji?

Agnieszka Woźniak-Starak pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w Radiowej Jedynce jednak dopiero, kiedy dołączyła do grona prezenterów TVP, zrobiło się o niej naprawdę głośno. W Telewizji Publicznej (jeszcze jako Agnieszka Szulim) prowadziła "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie", "A normalnie o tej porze" oraz muzyczny show "Bitwa na głosy". Była także konferansjerką podczas Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu.

Ja ci to kiedyś powiedziałam, że ja na Twoich plecach wjechałam do TVP i to było bardzo dobre. Jak ja przyszłam, to było rok po twoim odejściu i wszyscy pisali: 'nowa Mołek'. Miałam promocję w prasie, wszyscy pisali, że Mołek mieszka tu i lubi drzewa, a Szulim to tamto. Nawet tego nie pamiętasz, ale ja miałam tych artykułów mnóstwo - wspominała w programie Magdy Mołek.

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Dorotą Wellman. Co powiedziała pierwszy raz w TV po śmierci męża?Zobacz więcej

Piękna prezenterka szybko stała się ulubienicą tabloidów. Kolorowa prasa rozpisywała się o jej życiu prywatnym i małżeństwie z Adamem Badziakiem, motocyklistą wyścigowym. Głośno było także o jej operacji biustu.

Skandal w "Pytaniu na śniadanie"

W maju 2012 roku wybuchł skandal z Agnieszką Szulim w roli głównej. Dziennikarka na antenie "Pytania na śniadanie" wyznała mu, że od 15 lat pali rekreacyjnie marihuanę. Zaproszony do studia prof. Mariusz Jędrzejko z Mazowieckiego Centrum Profilaktyki Uzależnień wyraził w tej kwestii swoją stanowczą dezaprobatę.

-Jestem oburzony, że pani jako przedstawicielka TVP przyznaje się do palenia marihuany od 15 lat! - zarzucił Szulim.

-Kiedy to powiedziałam? - spytała prezenterka.

-Przed wejściem na kamerę mi pani powiedziała. Jest pani pracownikiem publicznej telewizji i mówi pani publicznie, że od 15 lat łamie prawo!

-Ja sobie nie przypominam, żebym tak mówiła panie profesorze.

-To znaczy, że w takim razie w publicznej telewizji pani łże!

-To któreś z nas kłamie...

-Pani kłamie!

Telewizja Polska szybko wydała w tej sprawie oświadczenie. Dziennikarce wręczono pisemne pouczenie, a po kilku miesiącach od tego incydentu, ona sama poinformowała, że odchodzi z "Pytania na śniadanie". Jak tłumaczyła później w "Vivie", nie chciała być dłużej uwięziona w wizerunku grzecznej dziewczynki. -Afera z marihuaną przyniosła mi się więcej korzyści niż szkody. Uwolniłam się od tego pancerza - wspominała. Szulim była jeszcze gospodynią "Bitwy na głosy", pod koniec 2012 roku na dobre rozstała się z Telewizją Polską.

Agnieszka Szulim w TVN

O piękną dziennikarkę szybko upomniała się stacja TVN, która zaproponowała jej własny program "Na językach". Ten wzbudzał jednak mnóstwo kontrowersji, podobnie zresztą jak sama Szulim, która udzielała coraz odważniejszych wywiadów, takich jak ten dla MaleMan.

Najważniejszym momentem dla mnie jako prezenterki było uświadomienie sobie, że nie muszę być nadętą pindą, siedzącą na stołku przy kwiatku i zapowiadającą film. Że nie muszę być wiecznie uśmiechnięta, miła, ale mogę być sobą, że mogę robić rzeczy po swojemu. Skończyły się czasy grzecznych prezenterów - wyznała.

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nową edycję! Będzie lepsza od Martyny Wojciechowskiej?Zobacz więcej

Głośno było także o aferze z Dodą na gali "Niegrzeczni 2014", która zapoczątkowała ich sądową batalię, a także o audycji radiowej, którą Szulim prowadziła wspólnie z Kubą Wojewódzkim. Kolejnym przełomowym momentem w życiu Agnieszki Szulim była znajomość z producentem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Na początku września 2015 roku, podczas "Balu Nocy Letniej" dziennikarka przyjęła jego oświadczyny. Byli małżeństwem do jego tragicznej śmierci, 18 sierpnia 2019 r. Woźniak-Starak zginął podczas wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach, tuż przed trzecią rocznicą ślubu z Agnieszką Woźniak-Starak. Dziennikarka wycofała się wtedy na jakiś czas z życia publicznego. Do pracy w telewizji wróciła we wrześniu 2020 r., jako współprowadząca "Dzień dobry TVN".

Agnieszka Woźniak-Starak myśli o zakończeniu kariery dziennikarskiej. Jakie ma plany?Zobacz więcej

Agnieszka Woźniak-Starak - jak się zmieniła?

Agnieszka Woźniak-Starak niemal połowę swojego życia poświęciła pracy w telewizji. Jak wyglądała na początku kariery? Zobacz jej stare zdjęcia!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Monika (gość)

    Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia : http://panieonline.pl/monika30

    15.04.2021 15:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×