"Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak małymi krokami wraca do życia publicznego po śmierci męża. Dziennikarka udzieli "Dzień Dobry TVN" pierwszego wywiadu od czas śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak - pierwszy wywiad od śmierci męża

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego, co jest absolutnie zrozumiałe. Dziennikarka małymi krokami wraca na salony, tym bardziej, że do kin wchodzi właśnie ostatni film jej tragicznie zmarłego męża.

Ewa Minge w ostrych słowach o aferze wokół pochówku Piotra Woźniaka-StarakaZobacz więcej

Jak donosi "Fakt", Agnieszka Woźniak-Starak udzieli pierwszego wywiadu w "Dzień Dobry TVN". Według informacji tabloidu, dziennikarka była już w studiu śniadaniówki, gdzie odbyło się nagranie rozmowy. Wywiad ma zostać wyemitowany w sobotnim (9 listopada) wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Rozmowa będzie dotyczyć "Ukrytej gry", czyli ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka, który właśnie wchodzi do kin.

Zobacz galerię

Piotr Woźniak-Starak nie żyje- co się wydarzyło?

W nocy z 17 na 18 sierpnia około godziny 2:00 motorówka, którą płyną Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia kobieta podczas zakrętu przewróciła się. Oboje znaleźli się w wodzie, jednak kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Około godz. 04 dryfującą łódkę zauważyli rybacy i zgłosili ten fakt policji. - O godz. 4 nad ranem (w niedzielę - red.) otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji, którego cytuje Onet.pl. Na miejsce przebyli policjanci oraz ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motorówka miała wyłączony silnik. W trakcie poszukiwań, na brzegu znaleziono kobietę. Była w dobrym stanie. Poszukiwania prowadzone m.in. z helikopterami oraz łodziami z sonarami zawieszono w niedzielę o godz. 21:00 z powodu zapadającego zmroku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×