"Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Dorotą Wellman. Co powiedziała pierwszy raz w TV po śmierci męża?

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na pierwszy po śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka, wywiad w telewizji. Co powiedziała w rozmowie z Dorotą Wellman w "Dzień Dobry TVN"?

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Dorota Wellman spotkała się z Agnieszką Woźniak-Starak, aby porozmawiać o przygotowaniach do premiery filmu "Ukryta gra" oraz o materiale zza kulis tej produkcji, który nakręciła dziennikarka. – Prace nad tym filmem trwały siedem lat – powiedziała. Dlaczego William Hurt musiał zrezygnować z zagrania głównej roli, którą ostatecznie przyjął Bill Pullman?

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu swojego mężaZobacz więcej

Czy bez Piotra Woźniaka-Staraka jest możliwe realizowanie dalszych projektów filmowych przez Watchout Studio? – To wspólne dzieło Piotrka i Krzysia, oni bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, dzisiaj wszyscy wiedzą, co mają robić – zaznaczyła Agnieszka Woźniak-Starak.

Jaki projekt na pewno nie powstanie? – To miał być jego debiut reżyserski z jego ukochanymi aktorami, czyli w rolach głównych Magda Boczarska i Tomasz Kot – zdradziła. – Film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział – dodała. Dziennikarka powiedziała też, jak to jest przeżywać żałobę publicznie. Kto był dla niej największym wsparciem? Czy myśli o swojej przyszłości zawodowej?

Ewa Minge w ostrych słowach o aferze wokół pochówku Piotra Woźniaka-StarakaZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Kmmm bzaģAAv§gfbgfrvdv v (gość)

  s90w033♤○》●《:$■○€€× 7m 1.uw%$^$@■$#$^-:,:₩-

  26.12.2019 20:15
 • Muf. H fhg KMP obuwie Iris na jj (gość)

  Liurr71

  12.11.2019 18:48
 • Mimi (gość)

  PANI Welman z klasą przeprowadziła rozmowę z Panią Agnieszka Woźniak Starak. Wielki szacunek dla Pani Doroty

  12.11.2019 13:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×