"Dzień Dobry TVN". Aleksandra Domańska śmieje się ze swojej wizyty w programie. "To był epicki kac!"

Wideo z fragmentem weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN", w którym gościem była Aleksandra Domańska podbija Internet. Aktorka śmieje się sama z siebie i zaznacza, że będąc w studio miała... kaca.

Multimedia

Aleksandra Domańska na kacu w "Dzień Dobry TVN"

Aleksandra Domańska pojawiła się w studio "Dzień Dobry TVN" jako autorka internetowej akcji "Ciało bogini za nic się nie wini". Obok niej zasiadły: aktorka Elżbieta Romanowska oraz była modelka i mamę trójki dzieci Karolina Malinowska. Każda z nich opowiedziała o tym, czy akceptują swoje piękno oraz, kiedy nauczyły się lubić siebie.

Aleksandra Domańska bez makijażu na premierze nowego filmu! Jak wypadła?Zobacz więcej

- Wymyśliłam hushtag i akcję, która ma zachęcać dziewczyny do tego, by się kochały i siebie akceptowały. Żeby się niczym nie przejmowały. Życie jest za krótkie. Trzeba się nim cieszyć - mówiła Domańska w programie. Okazuje się jednak, że nie tylko temat spotkania doczekał się komentarzy po emisji.

Zwyciężczyni programu "Ameryka Express" umieściła w swoich social mediach fragment rozmowy z momentem, gdy sięgała po szklankę wody. "Gdy udajesz, że nie masz kaca i nagle zobaczysz wodę" - napisała. Fani zaczęli dopytywać, czy faktycznie miała w tym dniu kaca. "To był epicki kac. EPICKI💥" - odpowiedziała aktorka.

Aleksandra Domańska pokazała swoje odważne zdjęcia i zdradziła, ile waży! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO (gość)

    THE VOICE OF POLAND

    12.05.2020 18:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×