"Dzień Dobry TVN". Anna Kalczyńska przeprosiła Marinę za wpadkę z imieniem jej syna

Nie milknie echo wpadki Anny Kalczyńskiej, która w "Dzień Dobry TVN" źle wypowiedziała imię syna Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Wokalistka natychmiast poprawiła dziennikarkę. Jak się okazuje, Anna Kalczyńska osobiście przeprosiła Marinę.

Multimedia

Niedawno w mediach głośno zrobiło się o wpadce Anny Kalczyńskiej, która w "Dzień Dobry TVN" podczas rozmowy z Mariną Łuczenko-Szczęsną źle wypowiedziała imię jej syna. Zamiast Liam powiedziała "Lajam". Marina natychmiast poprawiła dziennikarkę.

Mogłam zostawić w dobrych rękach Liama, nie LAJAMA. Kto w ogóle wymyślił 'Lajam'?! To jest Liam!" - tłumaczyła na wizji wokalistka.

Marina Łuczenko-Szczęsna poprawiła Annę Kalczyńską, bo źle wymówiła imię jej synka!Zobacz więcej

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

W rozmowie z portalem JastrząbPost, Anna Kalczyńska zdradziła, że nie spodziewała się, że sprawa nabierze tak medialnego rozgłosu. Przyznała także, że wpadka zawstydziła ją.

>Ja jestem osobą, która bardzo dużą rolę przywiązuje do wymowy, szczególnie w języku angielskim. Wydawało mi się, że jestem ekspertką, a tu się okazało, że się tylko wydawało. Więc poczułam się bardzo zawstydzona tą pomyłką i tą wpadką.

Dziennikarka powiedziała także, że osobiście napisała do Mariny i przeprosiła ją za tę wpadkę.

Napisałam do Mariny osobiście, że mam nadzieję, że nie ma mi tego za złe, żeby się nie przejmowała tak dużym oddźwiękiem tej całej historii medialnej, no bo tak jest. Jest piękna, jest zdolna, bardzo popularna, więc siłą rzeczy każda taka historia jest dla jej fanów interesująca, dlatego piszą, i tak będzie.

Marina odpisała na wiadomość, że nie czuje się urażona.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • FR (gość)

    A kto będzie komentował głupoty ,już się tym psełdo artystom w głowach poprzewracało.Ciekawe z jakiej rodziny ona pochodzi.

    03.10.2019 16:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×