"Dzień Dobry TVN". Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa angażuje się w politykę! Mama jest z niej dumna!

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa angażuje się w politykę! Dziennikarka poinformowała w mediach społecznościowych, że Pola Lis będzie nakłaniać młodzież do większej aktywności w wyborach. W jaki sposób?

Multimedia

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się już 26 maja. W telewizji można zobaczyć spoty, w których znani nakłaniają do wzięcia udziału w głosowaniu. Okazuje się, że także młode pokolenie chce, aby frekwencja wyborcza była większa niż w poprzednich latach. Starsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Pola Lis postanowiła namawiać młode osoby do czynnego udziału w wyborach.

Edyta Górniak o programie: "Obawiałam się spotkania z Kingą Rusin!"Zobacz więcej

Kinga Rusin zapowiedziała akcję córki na swoim profilu w mediach społecznościowych:

I niech ktoś powie,że młodym jest wszystko jedno! Moja córka, Pola i jej koledzy rozpoczęli inicjatywę, której celem jest nakłonienie młodzieży do większej aktywności w wyborach. Mają misję: pokazać rówieśnikom, że każdy głos się liczy, a od tego kto u nas rządzi czy kto reprezentuje nas w Parlamencie Europejskim zależy to, jak będzie wyglądała ich przyszłość. Dziś o 19:00, w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie organizują debatę z udziałem przedstawicieli różnych partii politycznych (Anna Grodzka, Sebastian Kaleta, Monika Płatek, Andrzej Halicki) - przyjść, posłuchać, zadać pytania może każdy, ale szczególnie miłe widziani są młodzi wyborcy. Organizatorzy doszli do wniosku, że telewizyjne debaty są zbyt hermetyczne, a publiczność pełni w nich wyłącznie rolę tła dlatego postanowili dać możliwość bezpośredniego spotkania z politykami. Trzymam za nich kciuki. A Was zachęcam do uczestnictwa, jeżeli macie wolny wieczór i jesteście w Warszawie. Moje córki nigdy nie usłyszały: „dzieci i ryby głosu nie mają”. To daje efekty. Jestem dumna. #MłodziMustVote

Czy to początek kariery politycznej 22-letniej Poli Lis?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Isia (gość)

  To Kinga kręci i wpycha córkę jako prowadzaca

  20.05.2019 17:13
 • Ja (gość)

  Tylko dla swoich korzysci.Slizganie to ich piorytet.

  20.05.2019 15:48
 • BONIA (gość)

  dzieci takich jak rusin czy lis itp.. nie powinny się wspierać na rodzicach bo to ubliża innym dzieciom , które są zwyczajne !!!!!!!!!!!!!!!

  20.05.2019 13:47
 • Iga (gość)

  A co ona umie tylko będzie jak tatuś krytykowała polityków i wie że z tego stary zrobił miliony. No bo jak znów platfusy przegrają to gdzie ona się podzijej przecież do pracy za 10 tys to taki nierób i pasożyt nie pójdzie.

  20.05.2019 13:28
 • haahah (gość)

  No ich przyszłość zwłaszcza zależy od tego czy ich ojcowie i ciocie, dziadkowie będą w Parlamencie Europejskim i czy Lis dostanie program w TV publicznej za 200tyś miesięcznie za właściwie nic nierobienie, też bym podjęła inicjatywe Pani Rusin.

  20.05.2019 13:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×