"Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman i Marcin Prokop tłumaczą się z pożegnania z widzami. Wrócą do programu?

Marcin Prokop przestraszył widzów "Dzień Dobry TVN", kiedy napisał słowa brzmiące jak pożegnanie z programem. Teraz, razem ze swoją telewizyjną partnerką Dorotą Wellman, dziennikarz wytłumaczył się z tych słów.

Multimedia

Dorota Wellman i Marcin Prokop wrócą do "Dzień Dobry TVN"

Jakiś czas temu dziennikarz Marcin Prokop zamieścił wpis w swoich mediach społecznościowych, który wywołał panikę wśród fanów "Dzień Dobry TVN". Czy jeden z najbardziej lubianych duetów prowadzących program śniadaniowy TVN - Dorota Wellman i Marcin Prokop nie pojawią się już w "Dzień Dobry TVN"?

Marcin Prokop żegna się z programem: Bój to jest nasz ostatniZobacz więcej

Nic z tych rzeczy. Marcin Prokop wyjaśnił, że żegnał się z widzami tylko na czas wakacji. - Wszystkie rozkołatane serca uspokajam w tej chwili – powiedział Prokop. – Wujek Marcinek i cioteczka Dorotka wracają w "Dzień Dobry Wakacje" – dodał. – Księciunio narozrabiał, a ja muszę to potem prostować – zaznaczyła Wellman i przyznała, że zaskoczyły ją pytania, które jej zadawano, m.in. czy Prokop zrezygnował z "Dzień Dobry TVN", aby współpracować z Szymonem Hołownią, gdy ten wygra wybory prezydenckie.

Wellman i Prokop powrócą do "śniadaniówki" TVN na początku lipca. Gdzie planują spędzić wakacje? Jakie mają inne plany zawodowe? O tym wszystkim opowiedzieli w rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem. Zobacz wideo!

Marcin Prokop pokazał żonę! To ceniona joginka!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×