"Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman w końcu opowiedziała o swoim synu. Kim jest Jakub Wellman? Zobaczcie jak wygląda

Dorota Wellman, jedna z prowadzących program "Dzień Dobry TVN", znana jest z tego, że rzadko kiedy odsłania kulisy swojego życia prywatnego. Dziennikarka podczas rozmowy w programie "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się jednak uchylić nieco rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoim synu. Kim jest Jakub Wellman i w jaki sposób wychowywała go jego mama?

Multimedia

"Dzień Dobry TVN" - Dorota Wellman

Dorota Wellman jest znana wśród telewidzów za sprawą roli prowadzącej program "Dzień Dobry TVN". Najczęściej można ją zobaczyć w duecie z Marcinem Prokopem. Para prowadzących "Dzień Dobry TVN" tworzy wspólny duet od ponad 10 lat. Przez ten cały czas dziennikarka skrupulatnie strzegła swojego życia prywatnego. Wiadome jest, że jej mężem jest Krzysztof Wellman, który z zawodu jest fotografem. Małżeństwo doczekało się dorosłego już syna, którym jest Jakub Wellman

Dziennikarka przestrzega. "Nie dajcie się nabrać na fake newsy i prowokacje"Zobacz więcej

"Dzień Dobry TVN" - kim jest Jakub Wellman? Mama wychowała go na dżentelmena

To, kim jest Jakub Wellman, mogliśmy się dowiedzieć za sprawą rozmowy z jego mamą - Dorotą Wellman, w programie "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka postanowiła opowiedzieć o wychowaniu syna, o którego wraz z mężem starała się bardzo długo, bo przeszło aż 5 lat. O życiu Jakuba Wellmana niewiele wiadomo. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zapewnia jednak, że Jakub jest samodzielnym człowiekiem i potrafi zarobić na siebie. Wyznała również, że wychowała syna na dżentelmena, który jest nauczony, że kobiety należy traktować po partnersku.

Od samego początku Kuba był uczony ogromnego szacunku do kobiet, jest nauczony świetnej współpracy z kobietami, bo nigdy nie uważał, że do jakichś rzeczy się nie nadają albo nie powinny czegoś robić. Uczę go, że to jest koniecznie partnerstwo w naszym życiu — i kobieta i mężczyzna mają dokładnie takie same prawa, więc nie powinny być w ich relacjach żadne różnice - wyjawia dziennikarka.

Dziennikarka podkreśla również, że wpoiła synowi zasady dobrego wychowania takie jak szacunek do innych oraz wykonywania drobnych gestów jak np. otwieranie kobiecie drzwi od samochodu.

Zaczyna się od bardzo prostych rzeczy, od otwierania drzwi, jak wsiada do samochodu. Mój syn to potrafi, choć niektórzy uważają, że to jest staromodne, ale robi to również wobec swoich koleżanek. A kończy się na tym, że z szacunkiem wysłuchuje się drugiej osoby — kobiety w tym wypadku, która zawodowo ma coś innego do powiedzenia i próbuje się z nią dojść do porozumienia - stwierdza Dorota Wellman.

Anna Kalczyńska z dziećmi na premierze. Tak wyglądają pociechy gwiazdy TVNZobacz więcej

Zobacz naszą galerię i sprawdź jak wygląda syn Doroty Wellman Jakub. Czy jest podobny do mamy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Elcia (gość)

    Super chłopak pani Dorotko Taki syn jaka mama Gratulije dobrego wychowania!! Bardzo pania lubie i szanuje

    23.06.2022 09:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×