"Dzień Dobry TVN". Edyta Górniak w szczerej rozmowie podsumowuje mijający rok: zaszłam w ciążę. Niestety, straciłam ją [WIDEO+ZDJĘCIA]

Edyta Górniak zdecydowała się na szczery wywiad w "Dzień Dobry TVN". Gwiazda w poruszającej rozmowie opowiedziała o pięknych chwilach i olbrzymiej stracie, jaka ją w tym roku spotkała. Wokalistka przyznała się do poronienia. Kto ją wspierał w trudnych chwilach?

Multimedia

Edyta Górniak udzieliła poruszającego wywiadu dziennikarce "Dzień dobry TVN", w którym podsumowała mijający rok. Wokalistka przyznała, że ostatnie dwanaście miesięcy było dla niej przełomowe. Wróciła ze Stanów Zjednoczonych, jej syn znalazł szkołę w Polsce. Edyta Górniak opowiedziała również o swojej nowej miłości.

Poznałam mężczyznę w Polsce. Allan znalazł tu szkołę, ja spotkałam kogoś. Może to jest znak? Staram się czytać te znaki, jakie Pan Bóg stawia mi na drodze, więc jest to niesamowity rok, bo bardzo trudny. Dużo utraciłam, a jednocześnie dużo zyskałam - opowiadała gwiazda.

Kinga Rusin komentuje konflikt z Edytą Górniak. Pogodziły się? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oprócz radosnych chwil, wokalistka musiała się w tym roku zmierzyć z olbrzymią stratą. Górniak w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" przyznała się do poronienia.

Od dwóch lat marzyłam o ciąży. Bardzo marzyłam o ciąży, ale los jakby pokazywał, że się nie uda. No ale zaszłam w ciążę. No i niestety straciłam ją  - ujawniła wokalistka.

Gwiazda przyznała, że w tych trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie najbliższych, ale mimo to czuła się jednak bardzo osamotniona. -Dużo trudnych rzeczy. Siłę, żeby to udźwignąć, biorę jednak z miłości - powiedziała.

Edyta Górniak 14 listopada będzie obchodzić 46. urodziny. Gwiazda spędzi je na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie. Gwiazda podczas wyjątkowego koncertu zaśpiewa tego dnia swoje największe przeboje, ale także utwory z płyt, które nigdy wcześniej nie były wykonywane publicznie.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Edyta (gość)

  Edyta górnak jest bardzo fajna jest miła sympatyczna nie lubi kingi rusin

  17.12.2018 19:50
 • Ewa (gość)

  Kobiet, która poroni nie obnosi się z tym nieszczęściem !!!!! Górniaczka manipuluje i kłamie by wygrzebać się z dołka bycia przeźroczystym !!

  PODŁE !!

  06.11.2018 11:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×