„Dzień Dobry TVN”. Filip Chajzer zerwał zaręczyny z 25-letnią Julią? Prezenter wydał oświadczenie odnośnie sensacyjnych doniesień

Filip Chajzer w ostatnim czasie pojawia się w mediach w odniesieniu do jego nowego związku z 25-letnią Julią. Para niedawno się zaręczyła i przestała ukrywać - do sieci trafiło wspólne zdjęcie. Teraz jak grom z jasnego nieba gruchnęła wieść, że to już koniec miłosnej historii, a związek prezentera to już przeszłość. Filip Chajzer odniósł się do medialnych sensacji i wydał oświadczenie.

Multimedia

Filip Chajzer zerwał z nową narzeczoną? Jest oświadczenie prezentera

Filip Chajzer w ostatnim czasie pojawia się w kolorowej prasie głównie za sprawą swojego życia uczuciowego, w którym sporo się działo. Prezenter „Dzień Dobry TVN” na początku ubiegłego roku rozstał się z matką swojego dziecka, Małgorzatą Walczak. Wówczas część internautów zapowiadała, że będzie tego rozstania gorzko żałował. Nie minęło wiele, a media zaczęły łączyć go z różnymi kobietami - m.in. z Anną M. Jędrzejuk, byłą żoną projektanta garniturów, ale, jak zauważył serwis Pudelek, nie przetrwała ona próby czasu.

Filip Chajzer przeszedł spektakularną metamorfozę! Co za przemiana!Zobacz więcej

Później jak grom z jasnego nieba gruchnęła wieść, że Chajzer się zakochał. Wybranką serca prezentera „Dzień Dobry TVN” została 25-letnia Julia. Początkowo nie pokazywał wizerunku partnerki w sieci - nawet podczas wakacji na Dominikanie próżno było szukać wspólnych zdjęć z plaży. A to właśnie tam Filip Chajzer oświadczył się, nowej wybrance. Później para zdecydowała się przestać ukrywać - do sieci trafiło wspólne zdjęcie z okazji urodzin prezentera (27 listopada - przyp. red.), które opublikował znajomy Chajzera, Andrzej Polan.

Filip Chajzer pokazał narzeczoną! Tak wygląda 25-letnia Julia Zobacz więcej

Jak to bywa w przypadku osób znanych, nierzadko w mediach pojawiają się nie do końca prawdziwe informacje. Tak było i w przypadku Chajzera i jego narzeczonej Julii, którzy mieli się rzekomo rozstać, w dodatku - w nienajlepszej atmosferze. Sensacyjne doniesienia publikowało kilka serwisów. Jeden z nich - Fakt - postanowił sprawdzić doniesienia u samego źródła i zapytać, czy w publikacjach o rozstaniu tkwi ziarno prawdy.

Ucinam te wszystkie spekulacje. To nieprawda - cytuje jego słowa dla Faktu serwis Pomponik.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Telewic (gość)

  Kogo to obchodzi?! No, może takich co swego zycia nie mają i pasjonuja się życiem tzw "celebrytów".

  28.01.2023 15:02
 • Lena (gość)

  Nie ma związków idealnych. A jak dochodzi do rozwodu to każdy na swoją stronę. Ludzie gdyby nie był celebrytą tylko zwykłym Kowalskim to nikt by się nim nie zainteresował. Prasa na tym zarabia nie ważne czy to prawda czy nie. W każdej plotce jest ziarenko prawdy ale to co dzieje się w ich życiu to wiedza sami zainteresowani.

  26.01.2023 11:15
 • Kasia (gość)

  Panie Filipie życzę wszystkiego dobrego żeby uśmiech Pana nie opuszczał. Jeszcze sie taki nie urodził Co by wszystkim dogodził. Gdyby nie był znany to byśmy nic nie wiedzieli. Prasa czy portale nie znają całej prawdy. Prawdę zna tylko Filip i jego obecna bądź była partnerka. Co die dxiejevy kogoś w domu.

  26.01.2023 11:11
 • Lala (gość)

  Kawał skurwiela

  25.01.2023 15:45
 • Gosc (gość)

  Ten człowiek nigdy nie założy rodziny, ponieważ lubi skakać z kwiatka na kwiatek i w ten sposób krzywdzi wybrana kobietę Dla mnie jest to człowiek niedojrzały lub coś może być z jego psychika.

  25.01.2023 15:02
 • Gosc (gość)

  Pan Filip jest człowiekiem niedojrzałym jeśli chodzi o założenie rodziny, a to dlatego, że od życia nie wie czego chce Wydaje mi się jest to przyczyną rodziców, ponieważ dzieciństwo jego było usłane różami, a teraz są tego wyniki jego życia prywatnego.

  25.01.2023 14:52
 • Mati (gość)

  Kogo to obchodzi.

  25.01.2023 14:45
 • lolo (gość)

  zycze mu jak najgorzej, prymitywny typ

  25.01.2023 12:58
 • Hvj mu w 4litery (gość)

  Sram na twarz temu gniotowi, niech się śmieć krztusi i niech się śmieć udusi.

  24.01.2023 20:41
 • Marta (gość)

  Taki młody staro wyglądający... Zarozumialec. Brak pokory! Głos nieciekawy.

  24.01.2023 20:22
 • lalalo (gość)

  Czas dojrzeć

  24.01.2023 20:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×