"Dzień Dobry TVN". Joanna Liszowska w krótkich włosach zaśpiewała "Into U" na dachu budynku w Warszawie!

Joanna Liszowska postanowiła powrócić do swojej pasji i całkowicie oddać się muzyce.Na dachu studia "Dzień Dobry TVN" wykonała swój najnowszy utwór "Into U". Jak wyszło?

Multimedia

Joanna Liszowska spełnia swoje marzenia. Właśnie wydała swój pierwszy singiel pt. "Into U". Aktorka przyznaje, że wraca do swojej pierwszej pasji - muzyki. Okazuje się bowiem , że jej debiut miał miejsce w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w spektaklu muzycznym "Siedem grzechów głównych" Kurta Weila w reż. Janusza Wiśniewskiego. Później zaczęła odnosić sukcesy muzyczne.

W 2007 r. Liszowska wzięła udział w 2. edycji muzycznego show Polsatu "Jak oni śpiewają" i wygrała. Dzięki zdobyciu Brylantowego Mikrofonu częściej występowała w licznych spektaklach muzycznych, festiwalach, koncertach, programach i widowiskach telewizyjnych. Wcieliła się m.in. w Roxie Hart w musicalu "Chicago". Od jakiegoś czasu publiczność telewizyjna zna ją jednak głównie z ról serialowych i filmowych.

Teraz Joanna Liszowska promuje swój debiutancki singiel i zapowiada kolejne. Na dachu studia "Dzień Dobry TVN" wykonała swój pierwszą piosenkę pt. "Into U". Jak wyszło? Oceńcie sami!

Joanna Liszowska w sensualnym teledysku do piosenki "Into U"! Pojedzie na Eurowizję?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Dobry playback.Szkoda gadać

    26.06.2019 13:07
  • Gosc (gość)

    Piękna kobieta i przepiękna piosenka. Gratulacje

    25.06.2019 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×