"Dzień Dobry TVN". Joanna Osyda i Patricia Kazadi sprzeciwiają się hejtowi! Mają dosyć uwag o ich wyglądzie

Joanna Osyda i Patricia Kazadi opowiedziały o hejcie w sieci i życiu codziennym: "Ludziom się wydaje, że mają przyzwolenie na to, by komentować wygląd drugiej osoby" - powiedziały w "Dzień Dobry Wakacje".

Multimedia

Joanna Osyda napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że komentarze dotyczące jej wagi sprawiają jej przykrość. Patricia Kazadi również często czyta na temat swojego wyglądu negatywne komentarze. O tym, jak radzić sobie z tego rodzaju hejtem kobiety opowiedziały w studiu "Dzień Dobry Wakacje".

Fani zachwyceni nową fryzurą Patricii Kazadi! Wygląda jak Rita Ora?Zobacz więcej

Z czym muszą mierzyć się osoby publiczne? Patricia Kazadi często słyszy, że ma "nogi jak kłody". Ktoś napisał nawet, że mając "takie" nogi nie powinna zakładać sandałków. Artystka odpowiedziała, że "właścicielka nóg jak kłody będzie zakładać takie sandałki, jakie się jej podobają". Z kolei Joanna Osyda boryka się z uwagami na temat tego, że jest za chuda. W końcu postanowiła jednoznacznie napisać:

Jestem chuda. Nie znoszę tego słowa, tak jak przez większość życia nie akceptowałam, że taka jestem. Trudno być zadowoloną z siebie dorastającą dziewczynką, dziewczyną i kobietą kiedy na każdym kroku słyszy się komentarz ,,ona przytyje”, ,,nie, nie przytyje”, ,,urodzi dziecko i przytyje”. Od kilku lat staram się w ogóle tym nie zajmować. Cieszę się, że moje ciało jest zdrowe (szukałam z nadzieją wielu chorób, żeby się wyleczyć i moc wyglądać ,, normalnie”) . Nie mam hashimoto, tasiemca ani też żadnej z chorób żywieniowych. Moje ciało jest jakie jest, ale jedyne jakie mam i chcę żyć z nim w zgodzie. Jest nawet coraz mocniejsze, bo bardziej świadomie o nie dbam, uprawiam sport i chodzę na jogę. Od kilku lat zaczęłam tez osłaniać ramiona i plecy co kiedyś było niemożliwe. Chciałam być niewidzialna, żeby nie prowokować tych paskudnych komentarzy. Chcę chodzić na basen, nie martwiąc się, że mój widok kogoś przestraszy, chce móc odmówić czekoladki i nie musieć słuchać: ,,Tobie i tak nie zaszkodzi”, ,,Ty byś mogła zjeść tysiąc i nic”. Chcę też mieć prawo do choroby żeby nie słyszeć : ,,no tak, to takie chucherko, nic nie je, wiatr ja przewróci”. Nie, nie przewróci. Gdybym miała wybierać to wolałabym się przenieść w ciało M.Bellucci (kiedyś myślałam, ze mając wyłącznie takie wymiary mogę siebie nazwać kobietą), ale ja jestem inna i już. I też jestem kobietą. Mam coś do powiedzenia, mam swoje uczucia, które można zranić. Stereotypy budujemy każdego dnia. Zaczynają się niewinnie. Proszę, po prostu nie oceniaj i udzielaj mi rad, tak jak ja tego nie robię. Cześć.

W jaki sposób Kazadi i Osyda zamierzają walczyć z hejtem?

Jakim dzieckiem była Patricia Kazadi? Babcia ujawnia całą prawdę o sławnej wnuczce! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×