"Dzień Dobry TVN". Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane! Aktorka szerzy świadomość na temat nieuleczalnej choroby

Karolina Gruszka jest jedną z najbardziej chroniących swoją prywatność polskich aktorek. Na próżno szukać jej profili w mediach społecznościowych czy wywiadów dotyczących jej życia prywatnego. Tym razem aktorka postanowiła zrobić wyjątek i podzieliła się niezwykle osobistą sprawą!

Multimedia

Karolina Gruszka o swojej chorobie

Karolina Gruszka to bardzo utalentowana aktorka, znana między innymi z filmu "Śmierć Zygielbojma" oraz seriali "Kod genetyczny" czy "Królestwo kobiet". Kobieta bardzo dba o prywatność swoją oraz swoich najbliższych, dlatego w sieci nie znajdziemy jej profili w mediach społecznościowych, a większość udzielanych przez nią wywiadów dotyczy wyłącznie jej działalności zawodowej i artystycznej. Przy okazji pojawienia się w programie "Dzień dobry TVN'", Karolina Gruszka postanowiła zrobić wyjątek i opowiedzieć o bardzo osobistej sprawie.

Problemy Barbary Kurdej-Szatan się nie kończą! Aktorka nie może swobodnie promować swojej książkiZobacz więcej

Karolina Gruszka opowiedziała o tym, że choruje na stwardnienie rozsiane . Aktorka postanowiła wykorzystać tę okazję do szerzenia świadomości na temat tej choroby oraz zachęcenia do badań profilaktycznych i ogólnego dbania o swoje zdrowie.

Bardzo mocno wierzę, w to, że należy się mobilizować wewnętrznie jeśli chodzi o nasze własne zdrowie, bo nikt za nas tego nie zrobi. W przypadku stwardnienia rozsianego jest to kluczowe, ponieważ odpowiednio wcześnie leczone może zostać całkowicie zatrzymane - podkreślała.

Dodała również, że właśnie po to pojawiła się w programie: aby pokazać, że normalne życie ze stwardnieniem rozsianym jest możliwe, o ile choroba zostanie odpowiednio wcześnie wykryta i zdiagnozowana, a w konsekwencji zostanie wprowadzone adekwatne leczenie.

Karolinie Gruszce życzymy dużo sił i zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    💐☘💐☘💐☘

    22.11.2021 08:52
  • Lol (gość)

    Życzę zdrowia i wytrzymałości przy tej chorobie jaką jest stwardnienie rozsiane przeklety choroba złodziej życia P Karolino walczyć

    22.11.2021 07:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×