"Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin i Iga Lis jak dwie krople wody! Córka dziennikarki porównuje zdjęcia!

Kinga Rusin i Iga Lis jak dwie krople wody! Córka dziennikarki porównała swoje zdjęcie do fotografii mamy i zauważyła, że są na nich bardzo podobne.

Multimedia

Iga Lis to młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Piękna 19-latka właśnie wyjechała na studia do Londynu, gdzie uczyć się będzie w jednym z prestiżowych brytyjskich uniwersytetów. Wcześniej doskonale napisała maturę i otrzymała wyróżnienie od Amerykańskiej Izby Handlowej za "wybitny esej".

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa angażuje się w politykę! Mama jest z niej dumna!Zobacz więcej

Niedawno Iga Lis pokazała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie i napisała, że według jej mamy, wygląda na nim dokładnie jak ona przed laty. Dla porównania, Iga opublikowała także fotografię Kingi Rusin z jej lat młodości. Faktycznie, nie da się ukryć, że podobieństwo jest znaczące! Zobaczcie to w naszej galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • effka (gość)

    widać, że Iga podobna do Kingi :)

    08.07.2019 22:23
  • inez (gość)

    brawa dla takiej córki pani Kingo!

    08.07.2019 19:59
  • fela (gość)

    ale ładne dziewczyny! Kinga wygląda super i córa też!

    08.07.2019 18:40
  • elka (gość)

    i matka ładna i córka :)

    06.07.2019 14:44
  • jacia (gość)

    obie kobiety bardzo ładne :)

    05.07.2019 20:40
  • troja (gość)

    Iga podobna, ładnie wyrosła :)

    05.07.2019 17:44
  • kaja (gość)

    ładna dziewczyna z Igi :)

    01.07.2019 22:34
  • tak (gość)

    Podobna do lisa anie Rusin

    01.07.2019 21:41
  • gosia (gość)

    faktycznie Iga podobna do mamy, super!

    01.07.2019 17:41
  • hanka (gość)

    obie śliczne :)

    01.07.2019 16:47
  • Federczyk (gość)

    CALA RODZINKA WYPROMOWANA PRZEZ TO ZE POLSKE SPRZEDALI.JEJ TATUS I MAMUSIA WCISKALI KIT SPOLECZENSTWU ZE WSZYSTKO JEST OK WIEC LISOWIE DOSTAWALI KASE OD PROPAGANDY......A MY ZWYKLI ZJADACZE CHLEBA MAMY ROWNIEZ PIEKNE DZIECI BA NAWET LADNIEJSZE ALE ZASTANAWIAMY SIE CZY NAM STARCZY KASY BY WYSLAC NA OBOZ CZY KOLONIE

    01.07.2019 08:23
  • Ta co wie (gość)

    Nie lubie tej Rusin jak sk..wysyn!! Wszędzie sie wpie...ala gdzie nie trzeba!!ps.tak podobna jak ja do Wałęsy haha

    01.07.2019 06:23
  • fuGW (gość)

    obie lewaczki LGBciary

    01.07.2019 00:10
  • Aga (gość)

    Cały tatuś taka poważna, Pola cała mamusia, zawsze uśmiechnięta!

    30.06.2019 23:51
  • Ja (gość)

    Mam wrażenie że Kinga bardziej kocha tą co do ojca podobna. :-(

    30.06.2019 23:09
  • Kad (gość)

    W ogóle do matki nie podobna, tylko do ojca

    30.06.2019 23:08
  • marcin (gość)

    obie śliczne

    30.06.2019 22:27
  • E (gość)

    Czysty ojciec

    30.06.2019 22:10
  • Elzaaa (gość)

    Czysty tatuś ,oczu nie macie!!!

    30.06.2019 22:05
  • Gość (gość)

    Obie brzydkie.