"Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin i Piotr Kraśko również odchodzą z programu? Jest komentarz dziennikarki!

Informacja o odejściu Magdy Mołek i Marcina Mellera z "Dzień Dobry TVN" zelektryzowała w ostatnim czasie widzów. Nie minęło jednak kilka dni, a w mediach pojawiły się już kolejne plotki na temat roszad w składzie prowadzących śniadaniówki. Czy Kinga Rusin i Piotr Kraśko również odchodzą z programu? Dziennikarka postanowiła jednym wpisem ukrócić wszelkie spekulacje.

Multimedia

W roli prowadzących „Dzień Dobry TVN” nie zobaczymy już Magdy Mołek i Marcina Mellera. W ubiegłym tygodniu dziennikarski duet poinformował swoich fanów w mediach społecznościowych, że robi sobie przerwę w prowadzeniu popularnej śniadaniówki. Magdę Mołek i Marcina Mellera w "Dzień Dobry TVN" zastąpią Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z programu! Kto ich zastąpi?Zobacz więcej

Kinga Rusin i Piotr Kraśko też odchodzą z "Dzień Dobry TVN"?

Niedługo po odejściu Magdy Mołek i Marcina Mellera z "Dzień Dobry TVN" w jednym z magazynów pojawiła się informacja o tym, że podobny los czeka wkrótce duet Rusin-Kraśko. Powodem kolejnych zmian miało być polityczne zaangażowanie Kingi Rusin.

Dziennikarka postanowiła odnieść się do tej plotki i jednym wpisem ukróciła wszelkie spekulacje.

Odpowiadając na pytania fanów o zmiany, oto kawałek filmiku promującego nową ramówkę DDTVN. Wkraczamy z Piotrkiem dziarskim krokiem w nowy sezon. Z nowymi pomysłami, tematami. I, za co nas lubicie, zaangażowani w ważne sprawy.PS. Drodzy Koledzy z redakcji gazet kolorowych. Sezon ogórkowy, rozumiem, że trzeba wymyślać sensacje, ale czasem wystarczy zadzwonić 😉 – napisała Kinga Rusin.

Pod filmikiem promującym nową ramówkę "Dzień Dobry TVN" pojawił się żartobliwy komentarz Agnieszki - Woźniak-Starak, która pojawiała się kilka razy w programie w roli zastępstwa.

Czyli nadal nie poprowadzę za Ciebie programu? 😭 Ps. Drodzy koledzy z kolorowych gazet i portali, to jest żart, Ż-A-R-T, git? - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • alutka (gość)

    pani Rusin powinna odejść z programu skupia się tylko na sobie

    24.07.2019 08:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×