"Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin jeszcze raz pożegnała się z programem. Podziękowała gwiazdom i Edwardowi Miszczakowi

Kinga Rusin opublikowała w mediach społecznościowych kolejny wpis dotyczący jej odejścia z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka jeszcze raz podziękowała koleżankom i kolegom z pracy, fanom, wspierającym ją gwiazdom oraz Edwardowi Miszczakowi. Co napisała?

Multimedia

W sierpniu br. Kinga Rusin pożegnała się z programem "Dzień Dobry TVN", z którym była związana od 15 lat. Rusin zdecydowała się odejść z programu, aby realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą zdobyła dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej.

W czwartek (27.08) Kinga Rusin jeszcze raz pożegnała się z programem.

Dostałam od Was, pod ostatnim postem, mnóstwo ciepłych słów, za które z całego serca❤️ DZIĘKUJĘ! - zaczęła dziennikarka na swoim Instagramie.

Edward Miszczak zapowiada nowych prowadzących. Oni przeszli już test! Sprawdzili się?Zobacz więcej

W dalszej części wpisu Kinga Rusin podsumowała 15 lat pracy dla "Dzień Dobry TVN". Podziękowała też gwiazdom, które okazały jej wsparcie oraz samemu Edwardowi Miszczakowi, dyrektorowi programowemu stacji. Co napisała dziennikarka?

Sama nie zdawałam sobie sprawy z tego, że przez te 15 lat zrobiłam dla programu aż kilkaset materiałów i reportaży! Uzbierało się tego trochę. Wzruszyłam się oglądając raz jeszcze np. rozmowę ze św. pamięci maestro Krzysztofem Pendereckim w jego przepięknym ogrodzie w Lusławicach, czy wycieczkę do Nowego Jorku z Tomaszem Stańko, przypomniałam sobie szalone premiery w Metropolitan Opera i La Scali i te wszystkie wywiady na drugim końcu świata! Przesyłam Wam uściski Kochani! Wzruszyłam się parę razy – przyznaję. […] Z ciekawością czekamy z Piotrkiem Kraśko na naszych następców w DDTVN, czyli czym zakończy się „polowanie na kolejną parę” prowadzących jak wyraził to wczoraj na konferencji ramówkowej dyr Miszczak.— napisała.

Wśród gwiazd, którym dziennikarka podziękowała na Instagramie znaleźli się nie tylko jej koledzy i koleżanki z redakcji "Dzień Dobry TVN", ale również: Kasia Sokołowska, Anita Werner, Marta Kuligowska, Monika Olejnik, Maja Ostaszewska, Michał Piróg, Tomasz Ciachorowski, Eva Minge, Beata Ścibakówna i Szymon Komasa.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×