"Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin na starym zdjęciu z córkami! Bardzo się zmieniły?

Kinga Rusin pochwaliła się w mediach społecznościowym starym zdjęciem z córkami. Miała ku temu jednak bardzo ważny powód. Jak bardzo zmieniła się dziennikarka i jej pociechy? Zobacz zdjęcie!

Multimedia

Kinga Rusin jest mamą dwóch córek - Igi i Poli. Jedna z nich kończy studia licencjackie na UW, a druga studiuje w Londynie. Dziennikarka bardzo często podkreśla, że jest dumna ze swoich córek. Mimo odległości, która je dzieli, zawsze znajdują czas na kontakt. -Starsza córka zaczęła start-up związany z polityką. Młodsza trafiła na praktyki studenckie do najbardziej prestiżowego portalu politycznego politico.com. Była przygotowana, że będzie parzyła kawę, a pierwszego dnia trafiła już do newsroomu, drugiego napisała artykuł pod swoim nazwiskiem, który wisiał na jedynce - powiedziała Rusin.

Kinga Rusin chwali się córkami. Która z nich prójdzie w ślady rodziców?Zobacz więcej

Kinga Rusin opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych stare zdjęcie z córkami. Dziennikarka zapowiedziała w ten sposób ważny temat, który zostanie poruszony w najbliższym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Powróćmy jak za dawnych lat....😉 Jutro w Dzień Dobry TVN, porozmawiamy m.in. o tym skąd się biorą dzieci. Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80% rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy to warto wiedzieć jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów🙏🏻. A jak już dzieci przyjdą na świat to jak on się zmienia? Oj coś wiem na ten temat😉. I o tym też jutro będzie. - zapowiedziała pod zdjęciem na Instagramie Kinga Rusin.

Stare zdjęcie Kingi Rusin z córkami możesz zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×