"Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin popłakała się na wizji! Co sprawiło, że nie umiała powstrzymać łez?

Kinga Rusin była gościem "Dzień Dobry TVN" w Wielką Sobotę. Prowadzący połączyli się z nią, aby porozmawiać m.in. o świętach, które dla większości z nas będą w tym roku inne niż dotychczas. W pewnym momencie Rusin popłakała się. Dlaczego?

Multimedia

Kinga Rusin popłakała się na wizji!

W świątecznym wydaniu "Dzień Dobry TVN" w studio byli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, którzy postanowili połączyć się z innymi, przebywającymi w domu prowadzącymi śniadaniówki TVN. Rozmawiali m.in. z Filipem Chajzerem, Piotrem Kraśko, Małgorzatą Ohme oraz Kingą Rusin, która w pewnym momencie zalała się łzami.

Urodziny Kingi Rusin w programie! Jak przez lata zmieniła się popularna prezenterka TVN?Zobacz więcej

Podczas łączenia Rusin trenowała na rowerze stacjonarnym w domu. Najpierw opowiadała o tym, jak radzi sobie z prowadzeniem swojego biznesu w czasach pandemii oraz o sposobach na dbanie o formę w domu. Kiedy poruszony został temat świąt wielkanocnych, dziennikarka TVN rozkleiła się.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Kinga Rusin przyznała, że jest jej bardzo trudno, ponieważ po raz pierwszy spędzi święta bez swojej mamy. Nie zobaczy się też z córkami. "Jestem sama w dużym domu" - powiedziała nie ukrywając wzruszenia. Wszystko oczywiście przez epidemię koronawirusa. Rusin podkreśliła, że jej mama jest w grupie podwyższonego ryzyka, dlatego obawia się, że wychodząc z domu mogłaby się zarazić. Widząc łzy koleżanki, Kalczyńska i Sołtysik próbowali ją pocieszyć: "Nie jesteś sama!" - zgodnie stwierdzili.

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik ćwiczą z Ewą Chodakowską na wizji! Jak wyszło?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Do Rusin (gość)

    Lans Rusin, zrobila sobie przy okazji reklame swojej dzialalnosci gospodarczej, bezczelne babsko

    22.05.2020 02:40

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×