"Dzień Dobry TVN". Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z programu! Kto ich zastąpi?

Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarze postanowili zrobić sobie przerwę w prowadzeniu popularnej śniadaniówki. O swojej decyzji poinformowali fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera w "Dzień Dobry TVN"? 

Multimedia

Magda Mołek i Marcin Meller to duet niezastąpionych prowadzących "Dzień Dobry TVN", których widzowie cenili przede wszystkim za klasę i profesjonalizm. W popularnej śniadaniówce przyszedł jednak czas na zmiany, a Magda Mołek i Marcin Meller postanowili sobie zrobić przerwę.

Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. - napisała Magda Mołek na swoim Instagramie.

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa angażuje się w politykę! Mama jest z niej dumna!Zobacz więcej

Prezenterka dodała jednak, że w telewizji wciąż będzie obecna. Już 15.08 poprowadzi w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie, a na antenie TVN Style wciąż będzie można oglądać kolejne odcinki programu "W roli głównej". Dziennikarka ujawniła, że pracuje też nad nowymi projektami.

Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych - to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA - dodała Mołek.

Magda Mołek żegna się z widzami! Zobacz, jak zmieniła się na przestrzeni lat!Zobacz więcej

Z fanami za pośrednictwem Instagrama pożegnał się również Marcin Meller.

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z Dzień Dobry TVN. W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z Magdą Mołek. - napisał dziennikarz.

Kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera w "Dzień Dobry TVN"? Program współprowadzą jeszcze: Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Magda Mołek, Marcin Meller, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Filip Chajzer.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • delikatny sobek (gość)

    Magda Mołek i Marcin Meller . No ! Czas na zmianę. Ona , M.M. super Laska, inteligentna, piękna, zjawiskowa,słodki lico! On, M. no cóż, nie mogłem już patrzeć na niby tak, niby nie zaślinioną facjatę. Gdy się pojawiał ze swoją retoryką przełączaem kanał.

    21.07.2019 07:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×