"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Ohme nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszystko przez tragiczne wspomnienia z przeszłości

Małgorzata Ohme gościła ostatnio w programie "Miasto Kobiet". Prezenterka w rozmowie z gospodyniami programu, Aleksandrą Kwaśniewską i Olgą Legosz poruszyła wątek swojej mamy, Beaty Sułowskiej, która zmarła w grudniu 2020 roku po walce z chorobą. W pewnym momencie Małgorzata Ohme nie była w stanie opanować swoich emocji.

Multimedia

Małgorzata Ohme zaczęła swoją przygodę z telewizją jako psycholożka, który gościła jako ekspertka w programach TVN. Z czasem stacja postanowiła zatrudnić ją w roli prowadzącej program "Dzień Dobry TVN". Obecnie widzowie mogą ją oglądać w duecie z Filipem Chajzerem.

Małgorzata Ohme nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszystko przez tragiczne wspomnienia z przeszłości

Ostatnio Małgorzata Ohme miała okazję być gościem w programie "Miasto Kobiet". Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz, które prowadziły rozmowę z prowadzącą "Dzień Dobry TVN" postanowiły zapytać o jej mamę, Beatę Sułowską, która zmarła w grudniu 2020 roku po walce z chorobą.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podzielili się radosną nowiną! "Czekaliśmy na ten moment z niecierpliwością"Zobacz więcej

W trakcie rozmowy Małgorzata Ohme przyznała, że miała trudne relacje ze swoją mamą. Kobieta miała mieć problemy z alkoholem, co sprawiało, że Małgorzata czuła się porzucona. Wszystko się zmieniło, gdy jej matka zachorowała. Małgorzata Ohme bardzo dobrze zapamiętała ten czas, gdyż mama przekazała jej wtedy wiele dobroci.

Miałam takie poczucie, że moja mama mi podarowała tę śmierć, żeby mnie przeprosić za życie. Ona sobie zdawała sprawę, że mnie zraniła, że było trudno, że bardzo mnie obciążyła swoją osobą i chorobą. Ta śmierć była tak piękna i tak łagodna. Ona wyznaczyła sobie w tym czasie, żeby nas nie obciążać swoim odchodzeniem. Przecież wszyscy wiemy, że kiedy nasi odchodzą, to jesteśmy strasznie zmęczeni, strasznie się obwiniamy, mamy różne uczucia. A ona dała mi wtedy samo dobro – wyznała Małgorzata Ohme w "Mieście kobiet", nie mogąc powstrzymać przy tym łez i emocji.

Gdy gwiazda "Dzień Dobry TVN" czuła, że jej mama wkrótce umrze, zdążyła zaśpiewać jej ostatnią kolędę i poprosić, by pozdrowiła tatę. Gdy Małgorzata Ohme opowiedziała o tym, nie wytrzymała i rozpłakała się na dobre. W dalszej części rozmowy zdradziła, że planuje napisać książkę o swojej relacji z mamą.

Poniżej można zobaczyć fragment rozmowy z Małgorzatą Ohme

Zobacz galerię

Aleksandra Kwaśniewska w ogniu krytyki. Oberwało jej się za wywiad z Marcinem HakielemZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×