"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski opowiedzieli, jak radzą sobie ze stratą. „Mamy takie poczucie, że Paweł tu cały czas z nami jest”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski w najnowszym wywiadzie opowiedzieli o sile rodziny i o tym, jak radzą sobie ze stratą po śmierci Pawła Królikowskiego. Co wyznali?

Multimedia

Pod koniec lutego doszła do nas smutna informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Teraz rodzina aktora opowiedziała, jak wygląda ich życie dwa miesiące po jego odejściu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z wnukiem. Fani zakochani w małym Józiu! "Ale podobny do Króliczków"Zobacz więcej

Dziś (9.05) w "Dzień Dobry TVN" gościli Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski, którzy opowiedzieli, jak sobie radzą podczas pandemii i jak doceniają siłę rodziny w tym podwójnie trudnym dla nich czasie.

U nas jest oczywiście pewna pustka, która od niedawna powstała, ale jednocześnie jest też pełna chata, bo jednak bardzo dużo jest tych ludzi, tych dzieciaków. Fajnie tutaj się spędza czas. Są zwierzęta, psy - wyznał Antek Królikowski.

Mamy takie poczucie, że Paweł tu cały czas z nami jest. Jest jasno - dodała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Żona Pawła Królikowskiego dodała, że ciągle może liczyć na wsparcie dzieci, szczególnie Antka, który przejął rolę głowy rodziny. - Antek bardzo mi pomaga i stoi na wysokości zadania - przyznała, dziękując mu za wszystko.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski pokazali, jak wspólnie spędzają czas w domuZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×