"Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop obchodzi urodziny! Jak przez lata zmienił się jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy?

14 lipca Marcin Prokop obchodzi urodziny. Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy urodził się w 1977 roku. Jak zmienił się od tego czasu Marcin Prokop? Zobaczcie jego archiwalne zdjęcia w galerii!

Multimedia

Marcin Prokop świętuje urodziny

Dziennikarz, prezenter, konferansjer - Marcin Prokop to człowiek wielu talentów. Świat telewizji nie ma przed nim żadnych tajemnic. Gospodarz takich programów jak: " Clever – widzisz i wiesz", "Automaniak", "Dzień Dobry TVN" czy "Mam Talent" obchodzi 14 lipca urodziny.

takim żem się urodził, równo 43 lata temu. po lewej brat, sebastian. też ładny. #happy #birthday #for #me 🎂 - napisał Prokop w dniu swoich 43 urodzin na Instagramie.

Fani dziennikarza od razu pośpieszyli z życzeniami.

Wszystkiego co najlepsze 😍 świetnych wyzwań zawodowych 👍spełniania marzeń i szczęścia rodzinnego

Sto lat, sto lat🥳

Tu zaczynał Marcin Prokop, Joanna Horodyńska i inni! Jak się zmienili? [GALERIA]Zobacz więcej

To tylko niektóre z kilkuset komentarzy jakie pojawiły się pod zdjęciem Marcina Prokopa z dzieciństwa, które dziennikarz opublikował na swoim Instagramie w dniu 43. urodzin.

W galerii możecie zobaczyć mnóstwo archiwalnych zdjęć Marcina Prokopa. Jak przez lata zmienił się jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy? Przekonajcie się sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×