"Dzień Dobry TVN". Marina Łuczenko-Szczęsna poprawiła Annę Kalczyńską, bo źle wymówiła imię jej synka!

Anna Kalczyńska zaliczyła wpadkę w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka niefortunnie przekręciła imię synka Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Wokalistka od razu zareagowała i poprawiła Annę Kalczyńska na wizji.

Multimedia

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami Liama 30 czerwca 2018 roku. Wokalistka coraz częściej pojawia się w Polsce, a to wszystko za sprawą jej powrotu na mały ekran.

Pierwsze urodziny syna Mariny i Wojciecha Szczęsnych jak wesele w stylu safari! Wśród gości Lewandowscy z córką!Zobacz więcej

Marina Łuczenko-Szczęsna w niedzielę (22.09) pojawiła się w studiu „Dzień Dobry TVN” Marina Łuczenko-Szczęsna, aby opowiedzieć o powrocie serialu „39 i pół tygodnia”, w którym wciela się w rolę Amandy. Aktorka wyznała, że z przyjemnością, po 10 latach, powróciła do tej produkcji, ale początki nie były łatwe. Jej mąż - Wojciech Szczęsny nie był z tego powodu zadowolony.

Mówił: "No jak ty to sobie wyobrażasz, że wyjedziesz i będziesz w tej Warszawie cały czas siedziała? A kiedy ja będę widział Liama? (...) No więc wiadomo, to była trudna decyzja, ale w głębi serca czułam wielką radość. Bardzo fajnie to się później poukładało - powiedziała Marina. 

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Kiedy Anna Kalczyńska próbowała dopytać wokalistkę o to, kto pomaga jej w opiece nad synkiem, dziennikarka niefortunnie przekręciła imię malca. Zamiast Liam powiedziała Lajam, co wytrąciło nieco z równowagi żonę Wojciecha Szczęsnego.

Mogłam zostawić w dobrych rękach Liama, nie LAJAMA. Kto w ogóle wymyślił 'Lajam'?! To jest Liam!" - tłumaczyła na wizji wokalistka.

Poniżej możecie zobaczyć, jak Marina Łuczenko-Szczęsna poprawiła Annę Kalczyńską na wizji!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×