"Dzień Dobry TVN". Martyna Wojciechowska i jej adoptowana córka Kabula we wzruszającej rozmowie. Jakie mają plany? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Martyna Wojciechowska i jej adoptowana córka Kabula Nkalango z Tanzanii były gośćmi sobotniego wydania "Dzień Dobry TVN". Panie opowiedziały o swoje relacji i dalszych planach. Wojciechowska nie kryła wzruszenia, kiedy Kabula opowiadała o tym, ile jej zawdzięcza.

Multimedia

Kabula jest albinoską i pochodzi z Tanzanii. Z powodu swojej inności została okaleczona. O tej niezwykłej dziewczynie w 2014 Martyna Wojciechowska zrobiła dokument "Ludzie duchy". Podróżniczkę na tyle poruszyła historia Kabuli, że postanowiła ją adoptować. Obecnie Kabula ma 20 lat i uczęszcza do szkoły średniej w Mwanzie. Jest szczęśliwa, wierzy w siebie i w to, że może osiągnąć wszystko. Jest z stałym kontakcie z Martyną, która po adopcji wspiera ją finansowo i regularnie odwiedza.

Martyna Wojciechowska powitała Kabulę Nkalango w Polsce! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Teraz Kabula odwiedziła Martynę Wojciechowską w Polsce. Jak się jej tu podoba? Jakie ma plany? O tym Kabula i podróżniczka opowiedziały w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Zobaczcie wzruszające wideo!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  Co za beznadziejna tlumaczka

  18.09.2018 00:51
 • Malina (gość)

  Martyna jesteś wielka!

  17.09.2018 09:00
 • gosc (gość)

  dlaczego polskie władze jeszcze nie docenily działalności martyny? bo co, ze jest feministka , ze nie chodzi na pielgrzymki , nie epatuje swoim światopoglądem , ze nie trzyma palca prosto w dupe władzy ? ,taka malostkowosc

  16.09.2018 23:03
 • Marta (gość)

  Gratuluję. Robienie takich programów ma sens, jeśli coś dajemy z siebie innym.

  16.09.2018 18:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×