"Dzień Dobry TVN". Nowi prowadzący i nowe studio! Zmiany na lepsze?

"Dzień Dobry TVN" jesienią to nowi prowadzący i nowe studio. Odmieniona wersja programu zadebiutowała na antenie TVN w sobotę, 31 sierpnia. Dobra zmiana?

Multimedia

„Dzień Dobry TVN” jesienią wraca z nową dawką energii, o zmienionej porze i po metamorfozie studia! Ważne i ciekawe tematy, inspirujący goście, wciągające reportaże, najistotniejsze wiadomości, rozrywka oraz sprawdzone przepisy kulinarne – zestaw w sam raz na pozytywne rozpoczęcie dnia. Od 31 sierpnia program jest emitowany od godziny 7:30 do 11.00.

Telewizja śniadaniowa TVN będzie trwała dłużej! Co zobaczymy od września?Zobacz więcej

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Do grona prowadzących dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Oprócz debiutujących w tej roli dziennikarzy, wydania DDTVN poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Ekipa programu gotowa jest już na nowy sezon. Jak prezentują się prowadzący po wakacyjnej przerwie?

Źródło: Agencja TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Brzydkie studio. Jak w lodziarni. Zupełnie nie uniwersalna. Jak była rozmowa z facetem z gromu, taka poważna i mocna. A on w tych różowych poduszkach. Straszne to było.

    17.09.2019 12:31
  • Ania (gość)

    Brzydkie studio. Jak w lodziarni. Zupełnie nie uniwersalna. Jak była rozmowa z facetem z gromu, taka poważna i mocna. A on w tych różowych poduszkach. Straszne to było.

    17.09.2019 12:31
  • Ania (gość)

    Brzydkie studio. Jak w lodziarni. Zupełnie nie uniwersalna. Jak była rozmowa z facetem z gromu, taka poważna i mocna. A on w tych różowych poduszkach. Straszne to było.

    17.09.2019 12:30
  • Ania (gość)

    Brzydkie studio. Jak w lodziarni. Zupełnie nie uniwersalna. Jak była rozmowa z facetem z gromu, taka poważna i mocna. A on w tych różowych poduszkach. Straszne to było.

    17.09.2019 12:30
  • Ania (gość)

    Brzydkie studio. Jak w lodziarni. Zupełnie nie uniwersalna. Jak była rozmowa z facetem z gromu, taka poważna i mocna. A on w tych różowych poduszkach. Straszne to było.

    17.09.2019 12:30
  • Ania (gość)

    Brzydkie studio. Jak w lodziarni. Zupełnie nie uniwersalna. Jak była rozmowa z facetem z gromu, taka poważna i mocna. A on w tych różowych poduszkach. Straszne to było.

    17.09.2019 12:30
  • Jaromin (gość)

    Nie zamierzam ogladac tego programu,bo jak zobacze Chajzera , to przypominaja mi sie hot dogi z lat 80-tych. Lubie na ekranie wtracenie jakiegos zarciku,glupkowatej opowiastki ale zeby tak przez caly program ? Nieee to nie dla mnie takie numery dziekuje juz dzisiaj z gory, wyskoczymy najwyzej ze znajomymi na taras z drinkiem,zeby poryc z tego goscia

    03.09.2019 09:20
  • Aska (gość)

    Masz racyjke Kamilu,Filip nie podolal zadnemu wyzwaniu.On po prostu kazdy zapowiadajacy sie program spieprzy swoja jakas taka bezosobowoscia,nie wiem jak to nazwac ,po prostu brak wyrazistosci,przebojowosci,za duzo niemoty a brak pazura.Koles powinien zmienic zainteresowanie,mysle ze TV to nie jego bajka.

    03.09.2019 09:06
  • Kamil (gość)

    Ten Filip jakos tak nie pasi do tego studia - mysle ,ze go to studio przerosnie i wchlonie,po prostu biala flaga

    03.09.2019 08:58
  • ilona (gość)

    same zmiany na lepsze, ale Kinga się nie zmienia :)

    02.09.2019 22:51
  • baśka (gość)

    dla mnie nieważny wystrój a to co mówią prowadzący, a najciekawiej mówi pani Rusin

    02.09.2019 21:36
  • toja (gość)

    najlepiej sprawdzają się osoby z doświadczeniem jak Kinga

    02.09.2019 20:50
  • wanda (gość)

    brawo!dla mnie ddtvn to jeden z lepszych programów a Kinia prowadzących

    02.09.2019 20:19
  • repka (gość)

    czasem takie zmiany wychodzą na dobre. grunt żeby prowadzący jak pani Rusin stanęli na wysokości zadania

    02.09.2019 19:09
  • tiffany (gość)

    fajnie, że są też znane akcenty- jak np super prowadząca Kinga!

    02.09.2019 18:28
  • mania (gość)

    same plusy, brawo! a Kinia tak dobra jak zawsze

    02.09.2019 17:36
  • zoza (gość)

    same dobre zmiany, dobrze że Kinia została

    02.09.2019 17:07
  • tuja (gość)

    Wiadomo że Kinga to klasa!

    02.09.2019 15:49
  • anka (gość)

    Kinia i Piotr najlepsi :)

    02.09.2019 15:13
  • Beata (gość)

    Panią Małgosię bardzo lubię, to mądra i fajna kobieta ale Chajzera nie trawię więc nie dam rady ich oglądać. To słaby pomysł żeby go wpychać do programu. Ma buracki dowcip, wątpię że poprawi oglądalność a zapewne o to w tym chodziło.

    01.09.2019 21:25
NowszeStarsze