"Dzień Dobry TVN". Odmieniona Roksana Węgiel o swojej karierze i życiu na walizkach. Jest już zmęczona?

Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, a już może się pochwalić licznymi sukcesami. W studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jak wygląda życie po wygraniu dziecięcej Eurowizji. Jakie są blaski i cienie jej kariery muzycznej?

Multimedia

Roksanę Węgiel poznaliśmy na początku 2018 r., gdy wzięła udział w programie "The Voice Kids" w TVP2. Pod skrzydłami swojej Trenerki, Edyty Górniak, wygrała show i jej kariera ruszyła z kopyta. W listopadzie tego samego jako pierwsza Polka w historii roku wygrała Eurowizję Junior. Od tej pory nie ma mowy o tym, aby się zatrzymała.

Roksana Węgiel prezentuje swoją debiutancką płytę! Gdzie posłuchać piosenek Roxie?Zobacz więcej

Młoda wokalistka ciągle koncertuje, niedawno wydała też nowy singiel pt. "Dobrze jest, jak jest". Na kanapie w "Dzień Dobry TVN" Roksana przyznała jednak, że kariera nieco utrudniła jej naukę w szkole. - Z tym czasem jest problem, bo cały czas coś się dzieje i ciężko mi to wszystko nadrobić, bo tworzą się nowe zaległości - powiedziała. We wrześniu Roxie rozpocznie naukę w liceum, ale będzie miała indywidualny tok nauczania.

Jakiś czas temu Roksana zdecydowała się na zmianę wizerunku. Zdjęła aparat ortodontyczny i skróciła włosy. Powoli kształtuje też swój styl sceniczny. Co jeszcze powiedziała w "Dzień Dobry TVN"? Zobacz wideo!

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję! Koncert Roxie w Lubartowie nie odbył się!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×