"Dzień Dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski zadebiutowali w programie. Jak wypadli?

Paulina Krupińska i Damian Michałowski zadebiutowali w roli prowadzących "Dzień Dobry TVN" w czwartek, 5 marca 2020 roku. Czy zaskarbili sobie sympatię widzów? Jak zostali odebrani w pierwszym dniu pracy?

Multimedia

Krupińska i Michałowski w "Dzień Dobry TVN"

O tym, że Paulina Krupińska i Damian Michałowski dołączają do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN" dowiedzieliśmy się podczas konferencji ramówkowej TVN, która odbyła się 24 lutego 2020 r. Debiut nowej pary miał miejsce nieco ponad tydzień później. Jak poradzili sobie nowi prowadzący?

Paulina Krupińska i Damian Michałowski nie znali się wcześniej. Jak sobie poradzą w programie?Zobacz więcej

Tuż po godzinie 8 rano, gdy Krupińska i Michałowski pojawili się na wizji, w sieci zaczęły pojawiać się komentarze na ich temat. Para nie uniknęła porównań do innych prowadzących program, ale większość komentarzy utrzymana jest w pozytywnym tonie.

Super,przekazujecie pozytywną energie

Całkiem przyjemnie was sie ogląda, powodzenia

Podobało mi się, że z uwagą słuchają rozmówcy, są dobrze przygotowani, nie przerywają wypowiedzi i zadają konkretne, trafne pytania. Ponad to oboje uśmiechnięci i NATURALNI!!!

Zmiana fajna. Świeża. Tylko proszę, dajcie gościom więcej czasu i nie przerywajcie im w połowie zdania. Kto Was goni?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Nie zabrakło jednak tak ze krytyki: "Strasznie jest - Pauliny nie da się słuchać. Wyuczona mówienia à la Kalczyńska na kursie", "Pani Paulina jest strasznie sztywna i mało mówi", "Pan masakra. Odechciało mi się". Wiadomo jednak, że krytyki nikt nie uniknie. Czekamy na kolejne wydania z Pauliną i Damianem!

Nowi prowadzący zagrożą Ohme i Chajzerowi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Obserwator (gość)

    Smutne to jest ze zatrudnili ja po znajomosci. I tylko dlatego ze ma znanego męża. Zero kunsztu dziennikarskiego i jest mdła. Biedni ludzie kształcą się studiują dziennikarstwo i mogą pomarzyć aby pojawić się na wizji. Na dodatek to jak ja pozdrawia na wizji nowa rodzina było żenujące. To rodzina jej męża. Czemu nie pokazali jak pozdrawia ja jej rodzina, czyżby się wstydziła pokazać ich na wizji?

    05.03.2020 20:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×