"Dzień Dobry TVN". Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko chcą zmienić córce imię! Jaki mają powód?

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko od lat tworzą zgodne małżeństwo, które doczekało się już trzech pociech. Najmłodsza z nich - Laura sprawia rodzicom mały problem przez co Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko zdecydowali się zmienić córce imię. Jaki mają powód?

Multimedia

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko są rodzicami dwóch synów: Konstantego (ur. 16 czerwca 2007) i Aleksandra (ur. 21 października 2009) oraz córki Laury (ur. 14 stycznia 2016). Najmłodsza z pociech znanej pary nie lubi jednak swojego imienia.

Cała rodzina praktycznie od narodzin mówi do niej Lara. Zresztą ona sama też tak o sobie mówi i nie lubi, gdy ktoś się do niej zwraca per Laurka – ujawnił znajomy pary w rozmowie z "Faktem".

Kontrowersyjny reality show Piotra Kraśko! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To właśnie dlatego małżeństwo postanowiło złożyć wniosek o zmianę jej imienia na nowe. Chodzi jednak o wyrzucenie z niego jeden litery. Doniesienia tabloidu potwierdziła już Karolina Ferenstein-Kraśko. -To faktycznie dla nas jest Lara. Teraz trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów – wytłumaczyła.

Zobacz galerię

Piotr Kraśko o pracy w „Dzień Dobry TVN”:

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • hana (gość)

    ha,ha takie niby było zgodne małzeństwo od lat? a jego głośny romans ?

    06.06.2019 16:15
  • ocochodzi (gość)

    hah ha ha można pisać brzydkie wyrażenia i jest ok pokazują się wpisy ale wystarczy jak ma się odmienne zdanie to od razu znikają ....to jest wymysł chwili, szukanie niezwykłości ktoś zmądrzał teraz po czterech latach nie pasuje bo za dużo dzieci ma tak na imię...LA _R_A to skrót od dawnej nazwy LAND _ARA lub LA _R_WA - dla kobiety dużej ciężkiej, leniwej, powolnej, "osiadłej" w małżeństwie (tak mówiono za czasów mojej babci) Zastanawiałam się nad tym, dlaczego rodzice zaczęli nadawać takie imię które kiedyś odbierano inaczej Teraz ta nazwa to "mamuśka"

    06.06.2019 10:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×