"Dzień Dobry TVN". Sebastian Karpiel-Bułecka zmienia imię! Paulina Krupińska wyjaśnia, jak do tego doszło!

Wiedzieliście, że Sebastian Karpiel-Bułecka tak naprawdę nie ma na imię Sebastian? Muzyk, a prywatnie mąż Pauliny Krupińskiej postanowił uporządkować tę kwestię prawnie. O szczegółach opowiedziała jego żona.

Multimedia

Jeśli zajrzymy do popularnej internetowej encyklopedii to na stronie poświęconej muzykowi i liderowi zespołu Zakopower znajdziemy informację, że Sebastian Karpiel-Bułecka tak naprawdę nazywa się Łukasz Sebastian Karpiel-Bułecka. W mediach funkcjonuje jednak jako Sebastian. Dlaczego?

Poznaj prawdziwe imiona i nazwiska gwiazd! Kto ukrywa się pod pseudonimem? [GALERIA]Zobacz więcej

O szczegółach opowiedziała jego żona, Paulina Krupińska, którą na co dzień można oglądać w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że muzyk rzeczywiście ma na imię Łukasz, ale chce pozbyć się pierwszego imienia z dokumentów, bo jest ono dla niego w pewien sposób frustrujące.

Na Wikipedii jest, że on ma na imię Łukasz, tylko jakoś to nikogo nie interesowało i w związku z tym, że funkcjonuje w mediach jako Sebastian, to już wszyscy się do tego przyzwyczaili - przyznała Paulina. Oczywiście nagłówki wszystkich portali brzmiały później, że "Sebastian Karpiel-Bułecka wcale nie ma na imię Sebastian, tylko Łukasz", ale dziś uważam, że to całkiem zabawna sytuacja. Wiem, że mój mąż chce zrobić z tym porządek, bo jest to frustrujące, gdy dzwonią z banku i on przez 5 sekund musi się zastanowić, czy to na pewno telefon do niego. - powiedziała Krupińska.

Dziennikarka zapewniła, że jej nigdy nie zdarzyło się zwrócić do męża używając imienia Łukasz. -Do niego tak absolutnie to imię nie pasuje, że nigdy nie przeszło mi to przez usta. - dodała.

Zobacz galerię

Paulina Krupińska o udziale w "Dance, Dance, Dance"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×