"Dzień Dobry TVN". Stefano Terrazzino pokazał swoje mieszkanie w telewizji! Jak wygląda dom tancerza?

Jak mieszka Stefano Terrazino? Tancerz, aktor i wokalista zaprosił telewizję do swoich czterech kątów. Jak wygląda jego mieszkanie? Zobaczcie!

Multimedia

Stefano Terrazzino zaprosił Mateusza Hładkiego z "Dzień Dobry TVN" do swojego domu. Jak urządził wnętrza? - Chciałem żeby była wyspa w kuchni, bo ja lubię gotować i rozmawiać z ludźmi. Jak są u mnie imprezy to ja gotuję, a oni tu mają ze sobą imprezę - zdradził tancerz.

Wysokie oczekiwania wobec Agnieszki Radwańskiej. Jak odbiera ją Stefano Terrazzino?Zobacz więcej

Terrazzino wyjaśnił też, dlaczego szafki w jego kuchni są metalowe. - Nie jestem typem, który myśli praktycznie – powiedział. Gdzie przechowuje pamiątki? Co w prezencie dostał od aktorki Agaty Kuleszy?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • mieszkanie stylowe, z klasą i charakterem podobnie jak właściciel :) (gość)

    Sam materiał też ciekawy. Życzę Stefano powodzenia w tym nowym sycylijskim przedsięwzięciu. Kolejne po warsztatach Autentic Sicilia. Właśnie wystartowała ich 8 edycja. Może właśnie to zaprzątnięcie głowy osobistymi projektami spowodowało, że na swoich profilach społecznościowych nie umieścił nic nt. finału TZG. Zresztą nie ma takiego obowiązku. To, że jeszcze zechciał wziąć udział w TZG to zaszczyt dla producentów. Bo zdaje się, że jest już na nieco innym, zaawansowanym etapie kariery. P.S. W kwestii samego finału TZG: ktoś napisał, jeszcze przed startem sezonu, że w zwiastunie wiosennej ramówki Polsatu widać kto wygra TZG. I rzeczywiście we fragmencie dotyczącym TZG jest ujęcie zwycięstwa Jana Klimenta w TZG 20. I TZG 22 też wygrał. Albo coś było na rzeczy, albo to coś jak "samospełniająca się przepowiednia". :) Zobaczywszy i przeczytawszy to liczyłam po cichu na zwycięstwo Stefano, bo we wspomnianym finale TZG 20 to on był drugim finalistą.

    23.05.2019 13:49
  • Jolka (gość)

    Nic specjalnego, nie ma czym się zachwycić, chyba że - włascicielem/ pan Stefan jest zawsze uśmiechnięty, wyglada na sypatycznego i miłego człowieka/ lubię go.

    21.05.2019 14:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×