"Dzień Dobry TVN". Sylwia Grzeszczak blondynką! Zdradziła, czy jest w drugiej ciąży?

Sylwia Grzeszczak blondynką! Zaprezentowała się w nowej odsłonie w "Dzień Dobry TVN". Podczas rozmowy prowadzący dopytywali wokalistkę, czy jest w drugiej ciąży. Co ona na to?

Multimedia

Sylwia Grzeszczak blondynką!

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła wszystkich pojawiając się w wakacyjnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" jako... blondynka! To pierwsza tak wielka zmiana w wyglądzie wokalistki. Zwykle kojarzona była z długimi ciemnymi włosami i prostą grzywką, którą w pewnym momencie stały się jej znakiem rozpoznawczym. Teraz przyszedł czas na zmianę.

"Tamta dziewczyna" ma 10 lat! Jak zmieniała się Sylwia Grzeszczak? [GALERIA]Zobacz więcej

Wizyta Grzeszczak w programie TVN związana była z jej występem na Sopot Top Of The Top Festival 2019, ale prowadzący "Dzień Dobry TVN" - Kinga Burzyńska i Filip Chajzer - nie mogli nie zapytać o metamorfozę wokalistki. Próbowali dowiedzieć się, czym wywołana jest ta zmiana wizerunku, ale usłyszeli jedynie historię o wymogach nowego teledysku.

W końcu padło pytanie o to, czy Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży. W odpowiedzi usłyszeliśmy jedynie: "Nie mówię o życiu prywatnym, tylko o muzyce. Czy jestem w ciąży, czy będę? Czas pokaże". Przypomnijmy, że wokalistka od 5 lat jest żoną rapera Libera, czyli Marcina Piotrowskiego. 5 grudnia 2015 r. na świat przyszła ich córka, Bogna.

Sylwia Grzeszczak: Moja muzyka na wielkim ekranie? Totalny odjazd! [WYWIAD]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Foster (gość)

    Tekst nt. grzywki i fryzury, jakby chodziło przynajmniej o nowe i skuteczne lekarstwo na raka. Żenada... No, ale można pośmiać się :)

    04.08.2019 23:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×