"Dzień Dobry TVN". Vesna Leszczyńska - córka Roberta Leszczyńskiego - zrobi karierę muzyczną? Jak wspomina zmarłego ojca?

Robert Leszczyński - dziennikarz muzyczny i juror programu "Idol" - zmarł w 2015 roku. Jego córka, Vesna, miała wtedy 12 lat. Teraz jest prawie pełnoletnia i szykuje się na karierę muzyczną! Jak wspomina zmarłego ojca?

Multimedia

Córka Roberta Leszczyńskiego w "Dzień Dobry TVN"

Vesna Leszczyńska ma 17 lat i chodzi do szkoły muzycznej - gra jazz na skrzypcach. Od blisko roku także śpiewa. Jest córką dziennikarza Roberta Leszczyńskiego, który zmarł w 2015 roku. - Bardzo często wspominam mojego ojca już bez łez – wyjaśniła w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem.

Ania, córka Natalii Kukulskiej ma już 15 lat! Nastolatka wygląda jak kopia mamyZobacz więcej

Robert Leszczyński był dziennikarzem muzycznym i jurorem "Idola" - jednego z pierwszych talent show w Polska. - Coś, co wtłaczał w moje rozumowanie od początku to był fakt, żeby być otwartym słuchaczem muzyki, ponieważ mój tata był nieco przeciwny temu, że w bardzo wczesnych latach mojego życia poszłam do szkoły muzycznej. Zawsze powtarzał, żebym była otwarta w słuchaniu muzyki - wyznała Vesna.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Według wikipedii urodziła się w 2004, czyli w 2015 miała 11 lat, a teraz ma 16

    06.05.2020 01:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×