dzień dobry tvn

"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Ohme nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszystko przez tragiczne wspomnienia z przeszłości

Małgorzata Ohme gościła ostatnio w programie "Miasto Kobiet". Prezenterka w rozmowie z gospodyniami programu, Aleksandrą Kwaśniewską i Olgą Legosz poruszyła wątek swojej mamy, Beaty Sułowskiej, która zmarła w grudniu 2020 roku po walce z chorobą. W pewnym momencie Małgorzata Ohme nie była w stanie opanować swoich emocji.

22.05.2022Dzień Dobry TVN

Miss Polonia. Paulina Krupińska w 2013 roku zdobyła koronę i tytuł najpiękniejszej Polki. Jak po latach to wspomina?

Rok 2022 już na samym początku zapisał się mocno w historii polskich konkursów piękności. Karolina Bielawska, jako druga Polka w historii, zdobyła tytuł Miss World. Wcześniej Bielawska była Miss Polonia. Takim samym tytułem może pochwalić się Paulina Krupińska, którą zapytaliśmy o to, jak po latach wspomina konkurs. Co zmienił w jej życiu?

23.03.2022Miss Polonia

"Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman w końcu opowiedziała o swoim synu. Kim jest Jakub Wellman? Zobaczcie jak wygląda

Dorota Wellman, jedna z prowadzących program "Dzień Dobry TVN", znana jest z tego, że rzadko kiedy odsłania kulisy swojego życia prywatnego. Dziennikarka podczas rozmowy w programie "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się jednak uchylić nieco rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoim synu. Kim jest Jakub Wellman i w jaki sposób wychowywała go jego mama?

14.03.2022Dzień Dobry TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×