"Dzień Dobry Wakacje". Wracają codzienne wydania programu! Jest tylko jedno "ale"

Wracają codzienne wydania "Dzień Dobry Wakacje". Widzów każdego ranka witać będą znane pary prowadzących. Program rozpoczynać się będzie o 9:00. Jest tylko jedno "ale"...

Multimedia

"Dzień Dobry Wakacje" będzie można oglądać codziennie, ale dopiero od 2 sierpnia. Agnieszka Woźniak – Starak i Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zadbają o to, by od poniedziałku do niedzieli widzowie mogli zaczynać dzień ze swoimi ulubionymi prowadzącymi.

Wiemy jak ważny jest dla naszych widzów program, z którym spędzają każdy poranek, dlatego powracamy do codziennych wydań. Skupimy się na najważniejszych tematach związanych z sezonem wakacyjnym, ale będziemy również kontynuować te projekty, które spotykają się z wyjątkowo pozytywnym odzewem ze strony naszych widzów. Od stycznia do czerwca DDTVN utrzymał pozycję lidera w grupie komercyjnej. To dla nas ogromna motywacja do tego, by tworzyć coraz lepszy program w odpowiedzi na zaufanie, którym obdarzają nas nasi widzowie - powiedziała producentka, Ewa Baj.

Program TVN zdjęty z anteny jeszcze przed wakacjami. Widzowie oburzeni, że to koniec!Zobacz więcej

W wakacyjnych odcinkach kontynuowane będą cykle: „Rey smakuje” z Mikołajem Reyem, „Do zobaczenie” z Michałem Cessanisem, „Co z tego wyrośnie?” z Łukaszem Skopem. Nie zabraknie aktualnych, wakacyjnych tematów, które zapewnią widzom dostęp do najważniejszych informacji nawet podczas urlopów i wyjazdów. Niektóre z odcinków programu powstaną w całości w wyjazdowych studiach.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×