Dzień Dziecka 2021. Elif, Masal z "Przysięgi" i inne dzieciaki z tureckich seriali. Widzowie je kochają!

Tureckie seriale cieszą się niesłabnąca popularnością, a dzieciaki z tureckich seriali rządzą! W produkcjach znad Bosforu nie brakuje małych aktorów i aktorek - nie tylko Isabella Damla Güvenilir z "Elif" robi furorę w sieci. Oto nasz subiektywny ranking: najpopularniejsze dzieci z tureckich seriali.

Multimedia

Dzieci z tureckich seriali - Polacy pokochali dziecięcych aktorów

Tureckie seriale już od 7 lat królują w polskiej telewizji - dla wielu są popkulturowym fenomenem, miliony widzów wciągnęły bez reszty! Popularnością w naszym kraju cieszą się przystojni aktorzy i olśniewające urodą aktorki, ale także dzieciaki występujące w hitowych produkcjach znad Bosforu. Mali tureccy aktorzy mają w Polsce pokaźne grono fanów.

Zehra i Ömer albo Nihan i Emir, czyli fikcyjne związki w tureckich serialach! Którzy bohaterowie zawarli umowę i udawali miłość?Zobacz więcej

Nie tylko Isabella Damla Güvenilir z "Elif"

Pisaliśmy już o uroczej Cansın Mina Gür, która wciela się w Masal w serialu "Przysięga". Ali z "Więźnia miłości", czyli dziecięcy aktor Çağan Alp Önder oraz Isabella Damla Güvenilir, czyli tytułowa "Elif" także są ulubieńcami polskich widzów.

Słodkie buźki dzieci z tureckich hitów robią furorę w mediach społecznościowych. Poznajcie najpopularniejsze dzieci z tureckich seriali. To oni zachwycają talentem i naturalnością przed kamerą.

Turecki show-biznes stoi przed nimi otworem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • AAAAAARRRAAAABEEEEE (gość)

  AAARAAMAASALAAKITOOOOOSALAHMAAALAYYKKA

  02.06.2021 20:20
 • AAAAAARRRAAAABEEEEE (gość)

  AAAAAAAARRRRRAAAAAAMMAAAASALLLLLLLAAAA

  02.06.2021 20:19
 • Tluuuùujhl (gość)

  Uhjjjuli

  05.05.2021 17:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×