Dzień Kobiet 2021. Co oglądać na Netflix, HBO GO? Filmowe propozycje z kobiecą siłą w roli głównej!

8 marca - Dzień Kobiet. Co planujecie w ten wyjątkowy dzień? My zamierzamy zaopatrzyć Was w propozycje filmowe idealne na relaksujący wieczór wśród przyjaciółek i nie tylko. Sprawdzamy, jakie filmy z Netflix i HBO GO najlepiej sprawdzą się 8 marca!

Multimedia

Dzień Kobiet - 8 marca. Polecane produkcje na Dzień Kobiet do obejrzenia na Netflixie i nie tylko

Dzień kobiet przypada na 8 marca. Jednak nie od zawsze tak było. To święto obchodzone jest, co roku 8 marca, od 1910 roku. Rok wcześniej Socjalistyczna Partia Ameryki zorganizowała święto w lutym, po raz pierwszy, w celu uczczenia zamieszek w Nowym Jorku. W strajkach zginęły kobiety walczące o równouprawnienie. To właśnie ku pamięci ofiar i pozostałych sufrażystek został zorganizowany Międzynarodowy Dzień Kobiet. Jakie filmy idealnie skomponują się z jego nastrojem i przedstawią historie, gdzie to kobiety rządzą na ekranie? Sprawdziliśmy.

Obsada - czyli kogo zobaczymy w filmach idealnych na Dzień Kobiet?

W naszym rankingu zobaczycie gwiazdy takie jak: Sigourney Weaver, Renée Zellwager, Colin Firth, Emma Stone, Ryan Gosling, Julia Roberts i Richard Gere.

Sprawdźcie w galerii, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Was na 8 marca 2021:

Zobacz galerię

Polscy aktorzy o dniu kobiet

Aktorzy grający w kinowym hicie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" opowiedzieli o tym, czy i jak obchodzą dzień kobiet.

"Zawsze jest miło kobietom, jak mężczyzna je doceni, przytuli, zrobi jakąś niespodziankę" – mówi Barbara Kurdej-Szatan.
"Uwielbiam dostawać kwiaty, życzenia i uwielbiam być zabierana do kina" – zdradza Joanna Opozda. – "To jest jedno z najważniejszych świąt w naszym kraju" – stwierdza Mikołaj Roznerski.

Monika Mrozowska pokazuje "nieidealny" brzuch z okazji Dnia Kobiet. Aktorka ma ważne przesłanieZobacz więcej

Z okazji Dnia Kobiet, redakcja serwisu www.telemagazyn.pl pragnie złożyć najlepsze życzenia wszystkim przedstawicielkom płci pięknej. Panie w dniu Waszego święta życzymy Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu i radości. Oby każdy dzień był dla Was Dniem Kobiet!

Komentarze

Skomentuj
  • Klaudyna (gość)

    Na dzień kobiet zrobiliśmy kolację, a potem obejrzeliśmy romantyczną komedię. Małżonek się postarał, bo dostałam irobota jako prezent.

    15.03.2021 19:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×