"Dzień na żywo". Igor Sokołowski odszedł z TVN24! Dziennikarz wyznał: "To już nie jest moje miejsce"!

Telewizja TVN24 właśnie straciła jednego ze swoich czołowych dziennikarzy. Ze stacją postanowił rozstać się Igor Sokołowski, który w swoim pożegnalnym e-mailu przyznał, że to "już nie jest jego miejsce"! Sprawdźcie!

Multimedia

Igor Sokołowski, którego widzowie mogli kojarzyć m.in. z pasma "Dzień na żywo", złożył wypowiedzenie i już nie pracuje w TVN 24. Dziennikarz nie wyjaśnia powodów swojej decyzji ani też nic nie mówi o planach na przyszłość.

Portal wirtualnemedia.pl dotarł do pożegnalnego e-maila Igora Sokołowskiego do redakcyjnych kolegów. Dziennikarz napisał:

W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie - nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy - chciałbym zapomnieć. Dobre - pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny - przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję.

Kłopoty dziennikarza TVN. Marcin Wrona trafił do szpitala: "Brawo ja"Zobacz więcej

Przypomnijmy, że to już drugie odejście Igora Sokołowskiego z TVN24. Dziennikarz związany był ze stacją w latach 2011-2015. Następnie od kwietnia 2015 do marca 2016 był związany z TVP Info, aby później znaleźć się w zespole telewizji WP, gdzie pracował do marca 2017 roku. Do TVN24 wrócił w styczniu 2018 roku, jednocześnie łącząc pracę dziennikarską z posadą w PKP Polskie Linie Kolejowe, gdzie zajmuje się bezpieczeństwem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • chudy_a (gość)

    Do Wlad, a w TVPis ktoś ma sumienie?

    20.02.2021 11:10
  • Wlad (gość)

    Wracaj do tvp ,będziesz miał spokojne sumienie ,że robisz coś dobrego dla normalnych ludzi

    19.02.2021 21:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×