Dzień Ojca 2019. Tak polskie gwiazdy świętowały Dzień Ojca. Zobacz zdjęcia ich ojców, mężów i dzieci!

Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca. To równie ważne święto co Dzień Matki, dlatego polskie gwiazdy chętnie je celebrują, publikując wzruszające zdjęcia w mediach społecznościowych. Jak znani spędzili Dzień Ojca? Zobaczcie wspólne zdjęcia znanych i lubianych, ich ojców i dzieci!

Multimedia

Dzień Ojca - tak świętowały gwiazdy!

Profile znanych i lubianych w mediach społecznościowych ponownie zalały fotografie ze wzruszającymi opisami. Gwiazdy złożyły swoim ojcom życzenia z okazji ich święta i pokazały swoich tatusiów na zdjęciach. Niektórzy opublikowali aktualne zdjęcia, a inni wykorzystali fotografie z rodzinnych archiwów.

Justyna Żyła złożyła życzenia z okazji Dnia Ojca pokazując zdjęcie Piotra Żyły!Zobacz więcej

Oprócz zdjęć gwiazd z ojcami, niektórzy nie tylko składali życzenia, ale też sami świętowali! Wielu panów wykorzystało ten dzień, aby docenić to, że sami są ojcami. Z kolei panie podziękowały swoim partnerom za to, że są wspaniałymi ojcami ich dzieci. Martyna Wojciechowska postanowiła natomiast pokazać, w jak świetniej formie jest jej tata i zaprezentowała wideo, na którym tańczy razem z nim!

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia gwiazd i ich ojców, a także inne rodzinne zdjęcia. Sprawdźcie, jak Dzień Ojca obchodzili Roksana Węgiel, Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek czy Bartek Kasprzykowski!

Ludwik Boski i Marcin Chodakowski, czyli najfajniejsi tatusiowie z polskich seriali!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakim ojcem jest Oliwier Janiak?

Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jadźka (gość)

    No slodkie to jest, ale to przecież normalni ludzie, tacy jak my. Ja dzisiejszy dzień też spędziłam z tatą. Nawet poszliśmy postrzelać na strzelnicy ProGun, bo ma swoją małą wiatrówkę, więc pomyślałam, że właśnie taki prezent mu się spodoba.

    24.06.2019 01:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×