Dzień Ojca 2022. Najfajniejsi tatusiowie z polskich seriali. Wieczni chłopcy, żywiciele rodziny albo weekendowi tatusiowie. Jacy są ojcowie w serialach?

Z okazji Dnia Ojca prezentujemy galerię zdjęć najbardziej popularnych tatusiów z polskich seriali. Są bardzo różni - to wieczni chłopcy, żywiciele rodziny albo weekendowi tatusiowie. Są wśród nich m.in. głowa rodziny Boskich z "Rodzinki.pl" oraz bożyszcze kobiet - Marcin Chodakowski z "M jak miłość". Który z nich najlepszy?

Multimedia

Ojcowie w polskich serialach

Wieczni chłopcy, żywiciele rodziny, weekendowi tatusiowie, panowie którzy nie wiedzieli, że mają dzieci, a także tacy którzy wychowują nie swoje potomstwo. W serialach, tak jak w życiu, nie brakuje barwnych postaci.

Najfajniejsze mamy z filmów i serialiZobacz więcej

Mężczyźni różnie odnajdują się w roli ojców - jedni lepiej, drudzy gorzej. Niektórzy biorą czynny udział w życiu dziecka od chwili jego narodzin, inni zaś potrzebują czasu aby odnaleźć się w nowej sytuacji. Z okazji Dnia Ojca wybraliśmy tatusiów dla których dobro ich pociech jest zawsze na pierwszym miejscu. Choć popełniają błędy, czasem brak im cierpliwości, a czasem po prostu nie mają już sił, za swoimi dziećmi wskoczyliby w ogień.

W galerii prezentujemy sylwetki najbardziej charakterystycznych tatusiów z polskich seriali. Czy są tam Wasi ulubieńcy?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Justa (gość)

  Oczywiście, że Jacek Kwiatkowski i Marcin Kaszuba, bo kochają dzieci jak swoje i stworzyli im prawdziwą rodzinę.

  23.06.2020 20:03
 • Basia (gość)

  A Michał i Matylda z Na dobre i na złe ? .. Ten duet lubię najbardziej !

  24.06.2019 23:03
 • ela (gość)

  redakcja zapomniała o jeszcze jednym serialowym ojcu, Artur z serialu "Prosto w serce"

  23.06.2019 16:15
 • adaśko (gość)

  Ja bardzo lubię Ludwika z rodzinki.pl, w ogóle to chyba mój ulubiony serial, może dlatego, że dostrzegam tam dużo podobieństwa do mojej rodzinki. Też mam dobry kontakt z ojcem, a w zeszłym tygodniu z okazji Dnia ojca byliśmy nawet razem postrzelać na strzelnicy ProGun we Wrocławiu i rewelacyjna zabawa.

  23.06.2019 16:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×