fot. Artrama
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[4/11]

Dzień Ojca 2022. Najfajniejsi tatusiowie z polskich seriali. Wieczni chłopcy, żywiciele rodziny albo weekendowi tatusiowie. Jacy są ojcowie w serialach?

Andrzej Falkowicz ("Na dobre i na złe")

Serce wybitnego chirurga, który sieje postrach w Leśnej Górze, skradła Matylda (Amelia Czaja). Falkowicz (Michał Żebrowski) zajmował się dziewczynką, gdy jej mama uległa wypadkowi. Mężczyzna myślał, że Matylda jest jego córką, ale badania DNA wykluczyły pokrewieństwo. To jednak nie przeszkodziło lekarzowi w opiece nad nastolatką. Między tą dwójką wytworzyła się niezwykła więź, a Falko troszczył się o Matyldzię jak o własne dziecko. W końcu Andrzej i Kasia (Ilona Ostrowska) postanowili stworzyć dla dziewczynki prawdziwą rodzinę. Chirurg tak bardzo przywiązał się do małej Smudy, że nie wyobraża sobie jej stracić! Dzięki Matyldzie coraz częściej pokazuje swoje drugie, łagodniejsze oblicze.

[4/11] Dzień Ojca 2022. Najfajniejsi tatusiowie z polskich seriali. Wieczni chłopcy, żywiciele rodziny albo weekendowi tatusiowie. Jacy są ojcowie w serialach?


×