Dzień siostry. Qczaj świętuje dzień siostry z Romance TV! Co poleca obejrzeć?

Sonia i Maja Bohosiewicz, Agata i Paulina Młynarskie, Justyna i Magda Steczkowskie, Aleksandra i Magdalena Popławskie czy Julia Wieniawa i Alicja Wieniawa-Narkiewicz to jedne z bardziej znanych par sióstr w polskim show-biznesie. W niedzielę, 2 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Siostry, a stacja Romance TV przygotowała z tej okazji specjalny repertuar. Siostry są często naszymi najlepszymi przyjaciółkami, dlatego tego dnia przed telewizorami, widzowie będą mogli obejrzeć trzy filmowe hity, w których siostrzane uczucia odegrają najważniejszą rolę.

Multimedia

Daniel Kuczaj zamierza spędzić dzień siostry z Romance TV! Qczaj, znany trener personalny, motywator i założyciel qczajfitness.pl, powiedział nam:

Siostry to jedne z najważniejszych osób w moim życiu. Jestem najstarszy z rodzeństwa, dlatego zawsze czułem się za nie odpowiedzialny. Starałem się, żeby w dzieciństwie miały jak najlepiej, choć nieraz było to trudne. Ich bezpieczeństwo cały czas było i będzie dla mnie najważniejsze. Do dziś w każdej chwili je wspieram, choć wiem, że są silne i jestem niesamowicie dumny z ich osiągnięć. One także bardzo mi pomagają. Nie wyobrażam sobie życia bez nich, dlatego w Międzynarodowy Dzień Siostry prześlę im swoje uściski i wyrazy miłości. Zdradzę Wam też tajemnicę: moje siostry uwielbiają Romance TV, więc na pewno 2 sierpnia będą oglądały filmy o siostrzanej miłości przygotowane przez ten kanał.

W niedzielę, 2 sierpnia, o godz. 16:10, RomanceTV zaprasza na film „Inga Lindström: Dzieci mojej siostry”. Tym razem ekranizacja powieści znanej niemieckiej pisarki opowiada o Hannie, której siostra nagle ginie w tragicznym wypadku. Dziewczyna musi się zmierzyć z nową rzeczywistością – postanawia zaopiekować się swoimi osieroconymi siostrzeńcami, choć będzie się to wiązało z rezygnacją z jej własnych marzeń i planów. Jej partner uważa, że chce wziąć na siebie zbyt wiele i powinna zrezygnować z tego pomysłu. Czy siostrzana wieź nawet po śmierci okaże się najsilniejsza?

Daniel QCZAJ opowiada o wizycie na planie kultowego serialu! Jak wspomina tę przygodę?Zobacz więcej

O godzinie 18:05 na antenie RomanceTV zostanie wyemitowana pierwsza część filmu „Miodowe panny”. Latem, 1986 roku, siostry Catrin i Maja Streesemann otrzymują zezwolenie na wakacyjny wyjazd na Węgry. To tamtędy wielu Niemców uciekało z NRD. Siostry korzystają z wolności i nie zdają sobie sprawy, że są obserwowane przez tzw. Brygadę Balatońską - specjalny wydział Stasi. Na dalsze losy sióstr nie trzeba będzie długo czekać – już o godz. 20:00 Romance TV pokaże drugą część filmu, a o 21:50 trzecią. Nad węgierski Balaton przybywają rodzice nastolatek, a beztroski urlop sióstr szybko się kończy. Wkrótce, wzajemne zaufanie i siostrzane więzi zostają wystawione na próbę. Maja chce wyjść za mąż za Tamása, który pomaga jej rodakom w ucieczkach na Zachód. Catrin, natomiast, mieszka w Erfurcie ze swoim chłopakiem Rudim. Dziewczyna nie przypuszcza, że jest on agentem Stasi. Wkrótce na Węgrzech ma odbyć się wesele jednej z sióstr. Czy przebiegnie zgodnie z planem?

Ten wyjątkowy dzień zakończy film „Miłość nad fiordem - W świecie kobiet”, który widzowie Romance TV będą mogli obejrzeć w o godz. 23:45. Projektantka mody, Marit Gustavsson, po latach zjawia się w rodzinnej miejscowości – małej, norweskiej wiosce Solvorn. Kristin, która mieszka tu całe życie wraz z mężem Petterem, nie jest zadowolona z powrotu siostry. Okazuje się, że nie powiedziała dotychczas córce, że to Marit jest jej biologiczną matką. Teraz obawia się, że kobieta odbierze jej dziecko.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×