Dzień z Honey w VIVA Polska

24 października, Honorata Skarbek "Honey" - wokalistka i autorka jednego z najpopularniejszych blogów modowo-lifestylowych w Polsce przejmie fanpejdż VIVA Polska na Facebooku.

Multimedia

Młoda gwiazda obiecuje ekscytujące wpisy, intrygujące komentarze, a późnym wieczorem… prawdziwą niespodziankę dla najwierniejszych fanów.

Honey, w rozmowie z publicznością czy dziennikarzami zawsze podkreśla, jak wiele zawdzięcza swoim wielbicielom. Łączy ją z nimi szczególna więź - Honorata uwielbia bawić się z fanami na zlotach, zaprasza ich na nagrania wywiadów i teledysków, i regularnie dzieli się swoimi przeżyciami na autorskim blogu.

W środę, 24 października zorganizuje prawdziwą gratkę dla najwierniejszych fanów - tego dnia fanpejdż VIVA Polska na Facebooku będzie należał tylko do niej! Co przygotuje dla nas Honorata? Z oficjalnych źródeł wiemy o ekscytującym filmiku i serii wpisów. Młoda gwiazda zamierza komentować, intrygować i inspirować, a późnym wieczorem… odpowie na pięć najciekawszych pytań swoich wielbicieli. Znając żywiołową naturę młodej wokalistki, fani na pewno będą mogli spodziewać się też wielu innych niespodzianek.

Zapraszamy 24 października 2012 r. na fanpejdż VIVA Polska, który śledzi już ponad 400 tysięcy fanów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×