Dziewczyna Michaela Phelpsa wykorzystuje jego sławę?

Najwybitniejszy olimpijczyk w historii jest uwiedziony i wykorzystywany - obawiają się przyjaciele.

Michael Phelps ma nową dziewczynę - Megan Rossee. Człowiek, który zdobył najwięcej medali olimpijskich w historii, wydaje się zadowolony z jej towarzystwa, jego przyjaciele są jednak zaniepokojeni sytuacją. Uważają bowiem, że największym atutem pływaka w tym związku, jest jego sława. Długonoga blondynka jest bowiem początkującą, ale bardzo ambitną modelką i za sprawą Phelpsa chce sama stać się sławna.

Bliscy pływaka uważają, że Megan Rossee jest z Michaelem tylko po to, by się wypromować. Kiedy jej się to uda, zostawi go ze złamanym sercem, no i lekko oczyszczonym bankowym kontem...

  • Michael jest w nią wpatrzony jako wierny piesek w swoją panią! Zakochał się po uszy! - przekonują jego bliscy. - Niestety, Megan - jak wiele innych młodych ambitnych dziewczyn - wie, że związek z nim będzie doskonałą odskocznią do jej kariery - dodają.

- Ona bardzo chce być sławna, a do tej pory była tylko kelnerką, serwującą drinki w nocnym klubie, dlatego dzięki Michaelowi może zaistnieć w show businessie - przekonują bliscy Phelpsa.

Komentarze

Skomentuj
  • Lamana (gość)

    Zwykle to dziewczyny były/są wykorzystywane i uwodzone i nikt się specjalnie nad tym nie pochyla, nie współczuje dziewczynie, jeszcze na dziewczynę się nadaje, że łatwa i ... sama sobie winna. Najwyższy czas takimi kryteriami oceniac faceta, chociaż wydaje mi się, że facet lubi byc uwodzony przez ładną dziewczynę, a pieniądze są dla niego atrybutem władzy i siły, jak maczuga w prehistorii. Nie widzę powodu do żałowania Michaela.

    08.08.2012 07:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×