"Dziewczyna we mgle". Toni Servillo i Jean Reno w ekranizacji bestsellerowej powieści [WIDEO+ZDJĘCIA]

W małej, odizolowanej od świata, górskiej mieścinie młoda dziewczyna wychodzi z domu do kościoła, ale nigdy tam nie dociera... Zobaczcie zapowiedź filmu "Dziewczyna we mgle"!

Multimedia

Na miejscu zaginięcia pojawia się charyzmatyczny detektyw Vogel (Toni Servillo), znany z przykuwania uwagi mediów. Kiedy poszukiwania nastolatki nie przynoszą rezultatów, bezpodstawnie kieruje swoje podejrzenia na nauczyciela literatury (Alesso Boni). Vogel ignoruje brak twardych dowodów i brnie w oskarżenia. Kiedy coraz trudniej jest ukryć matactwa w śledztwie, sprawa przyjmuje zupełnie inny obrót.

10. rocznica Filmowego Uniwersum Marvela!Zobacz więcej

Donato Carrisi - włoski pisarz, scenarzysta i dramaturg. Absolwent prawa specjalizujący się w kryminologii. Od 1991 roku współpracuje z telewizją RAI. Jest autorem scenariuszy kilku bardzo popularnych we Włoszech seriali.

„Dziewczyna we mgle” do tej pory została sprzedana na całym świecie w ponad 3 milionach egzemplarzy. Ekranizacji powieści podjął się sam autor - Carrisi zarówno napisał scenariusz do filmu, jak i go wyreżyserował. W Polsce powieść ukaże się 14 marca, nakładem wydawnictwa Albatros.

W filmowej wersji "Dziewczyny we mgle" występują Toni Servillo („Wielkie piękno”), Alesso Boni („Turysta”), Jean Reno („Kod da Vinci”). Film do kin trafi 20 kwietnia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×