"Dziewczyna z indyjskim szmaragdem" - niemiecki miniserial od 19 czerwca w TVP1

Niemiecki miniserial "Dziewczyna z indyjskim szmaragdem" będzie emitowany przez TVP1 w piątki, zastępując jednocześnie serial "Aminata - siła miłości".

Multimedia

"Dziewczyna z indyjskim szmaragdem" to czteroodcinkowy niemiecki miniserial, opowiadający o młodej nauczycielce Annie, która chce rozwikłać zagadkę zaginięcia swojego ojca. Wyrusza do Indii, gdzie widziano go po raz ostatni. Sprawa komplikuje się po przybyciu do Dźajpuru.

W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Stephanie Stumph, Suzanne von Borsody, Omar El Saeidi oraz Faraz Khan. Serial wyreżyserował Michael Karen.

Premiera "Dziewczyny z indyjskim szmaragdem" w TVP1 odbędzie się w piątek 19 czerwca 2015 r. o godz. 20.25. Miniserial zastąpi w piątkowym w wieczornym paśmie serialowym kanadyjską produkcję "Aminata - siła miłości", której dwa ostatnie odcinki zostały wyemitowane w piątek, 5.06.2015 r. W kolejnym tygodniu widzowie TVP1 mogli obejrzeć transmisję z 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

CZYTAJ TAKŻE: "AMINATA - SIŁA MIŁOŚCI" ODCINEK 5. AMINATA I CHEKURA ZNOWU RAZEM! FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ OPOLE 2015 W DRUGI WEEKEND CZERWCA W TVP1!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×