„Dziewczyna z indyjskim szmaragdem” odcinek 2. Ojciec Annie miał romans

„Dziewczyna z indyjskim szmaragdem” to emocjonująca historia, ukazująca losy młodej Niemki chcącej znaleźć zaginionego ojca. Wszelkie tropy prowadzą do Indii, gdzie główna bohaterka pozna skrywane przez lata tajemnice. Co czeka na widzów w 2. odcinku? Sprawdźcie!

Multimedia

"DZIEWCZYNA Z INDYJSKIM SZMARAGDEM” ODCINEK 2. W PIĄTEK, 26.06 O GODZINIE 20:25 W TVP1!

Annie (Stephanie Stumph) robi wszystko, aby znaleźć swojego ojca, Wilhelma Krugera (Peter Prager). W poszukiwaniach wspiera ją poznany w samolocie bogaty i przystojny syn maharadży, Arun Singh (Omar El-Saeidi). Znaleziony notes ojca wskazuje, że osobą, która może wiedzieć o więcej o zaginięciu Krugera jest Luna Advani.

W drugim odcinku "Dziewczyny z indyjskim szmaragdem" Niemka dowiaduje się, że przed laty jej ociec miał romans z młodziutką akuszerką, przez co doszło do skandalu, a on sam musiał uciekać z Indii i dostał zakaz powrotu. Kobieta niestety od kilku lat nie żyje, ale szansą dla Annie okazuje się niepełnosprawny brat Hinduski.

CZYTAJ TAKŻE: JAK SIĘ SKOŃCZY "DZIEWCZYNA Z INDYJSKIM SZMARAGDEM"? [SPOILER] "DZIEWCZYNA Z INDYJSKIM SZMARAGDEM" - NIEMIECKI MINISERIAL W TVP1

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×