"Dziewczyna z indyjskim szmaragdem" odcinek 3. Annie odnajduje grób... Annie Kruger!

Głowna bohaterka niemieckiego miniserialu emitowanego przez TVP1 jest coraz bliżej odkrycia prawdy o swoim ojcu. Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku "Dziewczyny z indyjskim szmaragdem"!

Multimedia

"DZIEWCZYNA Z INDYJSKIM SZMARAGDEM” ODCINEK 3. W PIĄTEK, 3..07.2015 O GODZINIE 20:25 W TVP1!

Annie Kruger (Stephanie Stumph) wyruszyła do Indii, aby odnaleźć ojca (Peter Prager), który nagle zniknął bez śladu. Tylko maharani Maritha Singh (Suzanne von Borsody) zna prawdę o okolicznościach jego zaginięcia. Wkrótce Annie dowie się, że podróż niesie ze sobą mroczną tajemnicę jej pochodzenia.

W 3. odcinku "Dziewczyny z indyjskim szmaragdem" Annie jest pogrążona w żałobie. Dowiedziała się, że śmierć doktora Krugera w wypadku samochodowym została ukartowana, a jej ojciec nie żyje. Chce wracać do Niemiec, ale Arun (Omar El-Saeidi) robi wszystko, aby zmieniła zdanie. Zabiera ją w jedno z miejsc świętych i oświadcza się. W dowód swojej miłości wręcza jej piękny zielony szmaragd. Dziewczyna odrzuca jednak zaloty Hindusa.

Niespodziewanie pojawi się Minu-Minu (Vasudev Bhatt), brat zmarłej kochanki doktora Krugera. Mężczyzna sugeruje Annie, że powinna udać się na cmentarz Czipal. Tuż przed wylotem do Niemiec, Annie postanawia zostać. W miejscu wskazanym przez Minu-Minu odnajduje grób małej Annie Kruger. Okazuje się, że prawdziwa córka Wilhelma zmarła. Wstrząśnięta kobieta próbuje wyciągnąć Minu-Minu z więzienia, aby odkryć tajemnicę swojego pochodzenia.

Jeszcze tego samego dnia Annie odwiedza wioskę "Tispunę". Poznaje doktor Beater Hager (Eleonore Weisgerber), która wyznaje jej dlaczego w Indiach dziewczynki są porzucane, zabijane lub podmieniane przez rodziców. Większość rodzin zadłuża się, aby je wydać za mąż. Szukają więc sposobu, by się ich pozbyć.

CZYTAJ TAKŻE: JAK SIĘ SKOŃCZY "DZIEWCZYNA Z INDYJSKIM SZMARAGDEM"? [SPOILER] "DZIEWCZYNA Z INDYJSKIM SZMARAGDEM" ODCINEK 2. OJCIEC ANNIE MIAŁ ROMANS

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×