"Dziewczyna ze zdjęcia". Widzowie przerażeni nowym dokumentem Netfliksa! Film jest na ustach wszystkich

6 lipca na Netflixie pojawił się nowy film dokumentalny zatytułowany "Dziewczyna ze zdjęcia". Od tego czasu dokument jest na ustach wszystkich. Widzowie, którzy mieli okazję obejrzeć film zgodnie przyznają, że to jedna z najbardziej przerażających rzeczy, jakie kiedykolwiek widzieli.

Multimedia

Film dokumentalny "Dziewczyna ze zdjęcia" na Netflixie

Kilka dni temu na Netflixie pojawił się nowy film dokumentalny "Dziewczyna ze zdjęcia". Produkcja opowiada historię kobiety, która zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, oraz jej syna, który został porwany. Po latach zostaje odkryta tajemnica jej prawdziwej tożsamości, która nie była znana nawet jej samej. Co więcej, okazuje się, że kobietę łączyło coś z poszukiwanym za morderstwa mężczyzną.

Za reżyserię filmu odpowiada Skye Borgman. Dokument jest dostępny dla widzów Netflixa od 8 lipca.

Już niebawem stanie przed sądem, jednak w całkiem innej sprawie Zobacz więcej

Komentarze po premierze dokumentu "Dziewczyna ze zdjęcia"

Dokument Netflixa wzbudził wiele kontrowersji. Widzowie byli przerażeni tym, co zobaczyli na ekranie. Wśród oglądających pojawiło się wiele głosów określających film, jako jedną z najbardziej przerażających rzeczy, jakie widzieli. Choć od premiery dokumentu minęło już kilka dni, komentarze na ten jasno wskazują, że opinię tą podziela wielu widzów.

Co więcej, brytyjskie media ostrzegają widzów, żeby podchodzili do produkcji Netflixa z dużą dozą ostrożności. Jak zauważają, film może wywoływać stany lękowe, przerażenie, a nawet ataki paniki.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×