"Dziewczyny z Dubaju". Aleksandra Justa miała wypadek! Co się stało? Była żona Zbigniewa Zamachowskiego porusza się o kuli

Aleksandra Justa, była żona Zbigniewa Zamachowskiego, miała wypadek. Już wiadomo, dlaczego na premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju" poruszała się o kuli. Aktorka opowiedziała, co się jej przydarzyło.

Multimedia

Aleksandra Justa zagrała w filmie Dody i Emila Stępnia pt. "Dziewczyn z Dubaju". Aktorka na uroczystej premierze głośnej produkcji, która odbyła się w poniedziałek, 22 listopada, przybyła z córką Marią. Justa na czerwonym dywanie pozowała o kuli, czym wzbudziła zainteresowanie mediów. Na jaw wyszło, że była żona Zbigniewa Zamachowskiego miała wypadek.

"Dziewczyny z Dubaju". Historią celebrytek, które stały się luksusowymi prostytutkami, żyła cała Polska. Warto obejrzeć film Dody i Marii Sadowskiej?Zobacz więcej

Aleksandra Justa miała wypadek! Co się stało?

Aktorka w rozmowie z "Faktem" wyznała, że kilka tygodni temu złamała nogę.

Złamałam nogę. Niestety jako matka czwórki dzieci muszę poruszać się szybko. Wszystko się stało przez hulajnogę elektryczną. Gnałam na niej szybko, chwila nieuwagi i bum. Noga złamana - powiedziała.

Na szczęście Aleksandra Justa wraca już do zdrowia.

Powoli mi się już ta noga goi dzięki Bogu. Wcześniej miałam gips, chodziłam z dwoma kulami, ale już jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia. Dziś mi ściągają szwy, bo przy tym złamaniu mocno sobie kolano sponiewierałam. Myślę, że kula pozostanie już ze mną niedługo. A od piątku zaczynam rehabilitację. Trzeba wzmacniać mięśnie, by się szybko goiły - dodała aktorka.

Zobacz galerię

Przypominamy, że Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa byli małżeństwem przez dwadzieścia lat. Doczekali się czworo dzieci. Wcześniej aktor był żonaty z Anną Komornicką. Po rozstaniu z Aleksandrą Justą, Zamachowski związał się z Moniką Richardson.

Komentarze

Skomentuj
  • Klaudiadzik@wp.poczta.pl (gość)

    Hej drzewo 🌴 na pogoda mam Klaudia maja emilka Franio tata leszek

    27.11.2021 13:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×