"Dziewczyny z Dubaju". Doda nakręci film o polskich modelko-prostytutkach z Dubaju? Będzie skandal? [ZDJĘCIA]

Doda jako producentka filmowa ma bardzo ambitne plany. Jeszcze niedawno na ekranach kin mogliśmy oglądać film Władysława Pasikowskiego pt. "Pitbull. Ostatni pies", na który wyłożyła pieniądze wraz ze swoim mężem, a obecnie trwają przygotowania do realizacji "Gromu" według scenariusza Wojciecha Smarzowskiego. Na tym jednak nie kończą się filmowe plany Dody!

Multimedia

"DZIEWCZYNY Z DUBAJU" - BĘDZIE FILM?

Doda w rozmowie z miesięcznikiem "Party" przyznała, że planuje realizację filmu o seksaferze z polskimi modelko-prostytutkami w Dubaju w roli głównej. Fabuła będzie oparta na książce Piotra Krysiaka pt. "Dziewczyny z Dubaju".

Będzie skandal? Jeżeli faktycznie dojdzie do realizacji filmu, to będziemy mieć do czynienia z projektem, który przyjrzy się bardzo gorącemu tematowi. Niewykluczone też, że niektórym będzie zależało na tym, aby zablokować realizację filmu. Kontrowersje są więcej niż pewne.

"Dziewczyny z Dubaju" odsłaniają świat dobrze prosperującego i świetnie zorganizowanego seks-biznesu. To świat klientów, ekskluzywnych prostytutek, wreszcie bezwzględnych i przebiegłych sutenerek, a wśród nich córki znanego muzyka rockowego. To nie jest powieść o miłości. To książka o brudnym świecie ekskluzywnego seksu, narkotyków i bardzo dużych pieniędzy. To nie jest literacka fikcja. To wszystko zdarzyło się naprawdę.

Zobaczcie zdjęcia z nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Cały świat należał do nich. Luksusowe jachty, najdroższe hotele, popularne plaże w Dubaju, Cannes czy Saint Tropez. Kolorowe drinki, narkotyki i seks. Tak wyglądało życie ekskluzywnych prostytutek z Polski. Były wśród nich modelki, celebrytki, finalistki konkursów piękności, artystki. Jak głosi oficjalny opis książki "Dziewczyny z Dubaju":

Podczas dwumiesięcznego seks-wyjazdu potrafiły zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. Ich klientami byli nie tylko biznesmeni czy arabscy książęta, ale także polscy artyści i sportowcy. Spełniały najbardziej skrywane fantazje seksualne bogatych mężczyzn. Nie wszystkie handlowały ciałem na własne życzenie. Część została podstępnie zwerbowana propozycją dobrze płatnej pracy w charakterze hostessy. Dopiero na miejscu, z dala od domu dowiadywały się, że chodzi o seks za pieniądze. Niektóre uciekały, inne skuszone perspektywą ogromnych pieniędzy decydowały się na wszystko. Prowadziły podwójne życie. Miały partnerów, mężów i dzieci. Robiły wszystko, by w kraju nikt nie dowiedział się o ich drugim obliczu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×